RUKAHORE_SHOP_BANNER

Minirecenze: Mystro, Jon Connor, Lady Leshurr

Diky březnovému nestíhání jsem vypustil únorovou rekapitulaci. Opět vyšlo hodně kvalitních, ale i těch horších věcí. Asi nejproduktivnější za druhý měsíc v roce byl mladý raper Curren$y, který stihl vydat mixtape, EP a taky společnou krátkohrajku se Stylesem P. Nejpohodovější nahrávkou pro mě rozhodně bylo debutové album dua Chiddy Bang – Breakfast. Tohle duo mi svou tvorbou dost připomíná atlantského B.o.B, ale rozhodně to není ke škodě. Album také vypustil Tyga, ze kterého pochází nová hymna stripterek „Rack City". Druhý díl Pain Is Love vydal Ja Rule, který si právě odpikává trest za neplacnení daní. A co bylo pro mě tím nejzajímavějším?

Lady Leshurr - 2000 & L

Slečna z anglického Birminghamu je herečkou, raperkou a producentkou v jednom. Už nějakou dobu se o Lesh zajímám, jelikož její unikátní flow mě hodně zaujala. Nedávno vydala skvělý mixtape 2000 & L, se kterým ji vypomohl známý DJ Whoo Kid. Hned prvním songem “Good God” vás zničí svou ostrou flow do grimovějšího beatu od Haiti SuperHeros. Ti mají na starosti produkci na celé nahrávce, která je i díky tomu velmi kvalitní. Rozhodně bysme si měli dát v blízké době na Lady Leshurr pozor.

DOWNLOAD

Mystro - What Type Of Drug Is MYSTROGEN?

Legenda britského rapu, která poctila svým vystoupením line-up loňského Hip Hop Kempu, právě připravuje své další album Mystrogen. Ještě předtím si však pro nás asi nejvtipnější raper z Anglie připravil EP o čtyřech skladbách a pěti radio-skity. Mystro si vystačil sám jak ve skitech, kde si zahrál posluchače, moderátora, DJ a sám sebe, tak i v kvalitních peckách. O kvalitě není třeba mluvit, za sebe mluví řádka alb a dalších projektů s umělci z celého světa. Očkávej album během léta.

DOWNLOAD

Jon Connor - The Blue Album

Michiganský rodák už v deseti letech zakusil produkci i psaní, nedlouho na to prodával své první mixtapy a ve 14-ti si založil vlastni label. Jeho nejnovější projekt The Blue Album je velmi solidní prací na majku, jelikož beaty jsou vytažené z Jay-Zho třech Blueprintů jako "Takeover", "Run This Town", "U Dont Know" nebo "Song Cry". Modré album je prvním dílem z „Best In The World" série mixtapů, které letos má JC vypustit. Jeho lyrikou mě baví stejně jako svým vtipem. Rozhodně jeden z mých adeptů na nejzajimavější nové jméno na scéně.

DOWNLOAD

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná