ZNK stáj nám exkluzivně odtajnila, co její členové plánují pro rok 2016

Česká horrorcorová generalita sloučená pod názvem ZNK stoupá v povědomí tuzemského posluchačstva stále více. Jejich mejdany po republice nabízejí celou řadu nezapomenutelných zážitků a dá se s přimhouřeným okem říct, že jejich fanouškovská základna na facebooku je nejaktivnější. Vše vychází z faktu, že jejich nosiče jsou neotřelé, provokativní a zároveň pro mládež lákavé. Co banda kolem Řezníka plánuje pro tento rok a co nás zcela jistě nemine?

ŘEZNÍK

"Dodělávám svojí 6. dlouhohrající desku a mám z toho fakt dobrej pocit. Chtěl bych to vydat v dubnu, zároveň k tomu připravuju dva videoklipy. Hostů bude pomálu, mám toho tentokrát hodně co říct sám, takže sem to moc nehrotil. Mám tam teda jedno hodně zvučný zahraniční jméno, za který sem kurevsky rád. Zatím toho nemůžu moc pouštět ven, ale už brzo začnu chrlit žhavý info!"

HAADES

Haades balancuje mezi drogovým šílenstvím a houmlesáckou chudobou. To, co prorokoval na debutový desce "Duševní bankrot" se bohužel stalo skutečností. Haadesův osobní život je v troskách, ale je to vykoupeno krystalickym hudebním materiálem. Haades je lepší než když předtím, pro novou desku si vybral převážně temný, trapový věci, který mu sedly jako prdel na hrnec. Paradoxně líp než všem trendy MCs v čechách, protože kromě libozvučný flow přináší i hutnej obsah a vybroušený texty. Po nahrání desky se Haades chystá na 3 měsíční detox.

DEAD TEAM

"Momentálně probíhají práce na zbrusu  novym projektu na český hororrcore scéně.Tím projektem je Dead Team ve složení Evil Dope a Mr. Nighmtmare.  V létě jsme  oprášili starý přátelství a vazby  s Mr. Nightmarem a během necelejch dvou měsíců vzniknul materiál na album, takže teď usilovně pracujem na nahrávání a pak nás samozřejmě čekaj i ty další nezbytnosti kolem jako mastering, klip merchandise atd. Posluchači se můžou těšit na řádnou porci tvrdýho rapu, konspirací a zla. Zkrátka - podivaj se na svět zase z trošku jiný stránky než sou zvyklí od ostatních českejch interpretů. Myslim, že se je na co těšit.  Název alba ještě prozrazovat nebudu. Vydání plánujem na jaře 2016." - Evil Dope

SODOMA GOMORA

Posledním počinem Sodomy byl videoklip "Chcípni", a přesně v tomhle duchu bude vypadat nová deska, která je plánovaná na podzim 2016. Zvuková náročnost trochu prodlužuje přípravy, ale právě proto půjde o zcela zásadní desku se skvělou produkcí a kultovníma hostama.

ZNK KOMPILACE

Koncem roku plánujeme vydat společný album všech členů ZNK labelu. Objeví se tam tedy Řezník, DeSade, Haades, Lord Lhus, Dead Team, Byzo a možná i OD.

FILM MÁMA MÁ RAKA

Mimo hudební tvorbu plánujeme i premiéru nového filmu "Máma má raka", který už je ve střižně. Po klasických snímcích jako jsou "Život není krásný" a "Jehovova pomsta" přichází na svět nový film "Máma Má Raka", který je o mladíkovi, jenž vydělává na operaci rakoviny konečníku své matky pouličními zápasy. Plánované vydání Jaro 2016.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

dub Strom
  • dub Strom
  • 21.37 dne 05.02.2016

+ LORD LHUS ----------------- V současné době pracuje na albu Lhus Bars a chystá evropské turné.

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná