Yelawolfova Love Story se přibližuje

U Shady letos budou mít napilno. Slaví patnáct let a k tomuto výročí připravují kompilaci Shady XV, která bude mít dvě části. První disk bude výběrovka toho nejlepšího od vydání The Slim Shady LP a na druhé placce pak bude nový materiál od všech členů Eminemova labelu, tedy včetně Yelawolfa.

Můžeme hádat, co vyjde dřív, jestli Shady XV nebo Yelawolfova druhotina Love Story. Kompilace už má datum vydání (24. listopadu) a Yela se snaží, aby své datum po dlouhém čekání a odkladech dostal i on. Po Box Chevy V a Honey Brown vydal třetí singl, který se od předchozích dvou dost liší, pokud jde o hudbu. Už po vydání Radioactive říkal, že se musel vzdát moci nad albem, takže další album bude osobitější a více takové, jaké chce on sám. To jde nejlépe slyšet v novince Till It's Gone, kde se prolíná hip-hop s country a rockem, tedy žánry, ke kterým měl Yelawolf vždy blízko. Za beatem stojí WillPower, tedy Yelawolfův dvorní producent, se kterým si rozumí nejlépe.

Svou lásku ke klasickému roku prokázal Yela i nedávnými freestyles do nahrávek od Pink Floyd, Primus, The Doors a Jimiho Hendrixe. Snad se zadaří a album do konce roku vyjde. Mám takové tušení, že by se mohlo zapsat mezi ty nejlepší. A pokud vás, stejně jako mě, baví Box Chevy V i nový singl, tak si prý Love Story užijeme. Psal Yela na facebooku.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná