Velké plány TDE na rok 2014

Které odstartovaly před týdnem, kdy Schoolboy Q vydal svůj "debut" Oxymoron. V předobjednávkách dosáhl vyšších čísel, než na která dosáhlo Kendrickovo good kid, m.A.A.d city, ale první týden od vydání prodal méně. I tak 140 tisíc stačilo k zisku jedničky v prodejích, na kterou Kendrick v prvním týdnu nedosáhl.

Nezapomínám ani na to, že Isaiah Rashad vydal svůj první projekt, ale sám ho označil jako demo. A jaké jsou ty plány na letošní rok? Pokud bych měl použít jedno slovo, tak to bude velkolepé. Už v prosinci samotný Top Dawg slíbil, že oproti roku 2013, kdy nevydali ani jedno album, jich na letošek přichystají rovnou šest. A teď to potvrdili ve velkém rozhovoru pro časopis Billboard, jehož obálku obsadili Q a Kendrick.

I ten by měl letos vydat album. Přecijen na podzim to budou dva roky od GKMC a právě na září nyní plánují vydání alba č. 2. Zbývající trojice, tedy SZA, Jay Rock a Ab-Soul nebude pozadu a dostane se i na ně. Ab-Soul své album už dokončil, tak snad to nedopadne jako Unit 6, Jay Rock společně se Strange Music naváže na prvotinu Follow Me Home a uvidíme, jestli SZA dokončí svou EP trilogii, nebo se vrhne rovnou na album.

Dave Free, druhý člověk u TDE, si myslí, že letos dojde i na očekávané album od čtveřice Black Hippy. Ač by to bylo hezké, tak si stačí vzpomenout na projekt, který připravoval Kendrick a J. Cole. Rok a půl je ticho po pěšině. Navíc tři čtvrtiny uskupení se předloni vyjádřily, že společné album nikdy, ale nikdy nebude. Změnili názor? Uvidíme za deset měsíců. A nezůstane jen u psaných novinek. Ab-Soul se činil jako host. Po Commonovi si jej zavolali Mac Miller, Lupe Fiasco a Smoke DZA. A Schoolboy se zase ukázal na remixu k The Illest od Far East Movement.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná