James Cole: Učím se výkonnosti i disciplíně, snad budu moct být motivací pro ostatní

Co je nového u rodáků z metropole? PSH mají těsně před vydáním nového singlu, Vladimír 518 a Hugo Toxxx dál pokračují v práci na společném nosiči, Indy & Wich se chtějí vrátit s novou skladbou podpořenou videoklipem, na albu "Detektor 2" bude překvapivě k nalazení i čtyřlístek wichovin a vydání DVD Dje Wiche a Champion Soundu z velké Lucerny je naplánováno na konec jara.

A aby toho nebylo málo, návrat na vydavatelské pole zažije i jeden ze zakladatelů kultovních SuperCrooo James Cole. "Chystám spoustu novinek, bude ze mě novej, jinej člověk," navnadil na stránkách redbull.com své fanoušky Don Koulion, na němž už jsou dobře vidět tréninky s koučem i "warrior" dieta.
 
Jeho připravovaný projekt, jenž by měl být mimochodem z části anglický, bude kombinovat hudbu, fitness a s tím spojený životní styl. "Bude to zcela mimo to, na co jsou lidi na zdejší hiphopové scéně zvyklí. Změním se jak já, tak i moje hudba, budu k nepoznání. Nový James Cole dospěje. Učím se výkonnosti i disciplíně a doufám, že pak budu moct být motivací pro ostatní," pokračoval v interview pro redbull.com ten, jehož poslední album "Moby Dick" už je téměř tři roky staré.
 
V úvodu roku 2016 se Phat společně s malým filmový štábem podíval do Řecka, z čehož by se klidně mohl vyloupnout budoucí první video singl.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná