Ty Nikdy klan zajatcem v divočině: Tak začíná příprava na stájovou desku nahrávanou v Berlíně

Stáj Ty Nikdy si prošla za ta léta ve hře velkým vývojem. Některé tváře už nejsou aktuálně přítomné, ale tvrdé jádro stojí stále při sobě. Dokládá to i fakt, že kluci vyrazili na chatu do Jizerských hor, aby zde podnikli přípravu na novou týmovou desku, která se nahrávala v Red Bull Studios v Berlíně.

Není zvykem, že by se tahle početná banda sešla na jednom místě v kompletním složení. Divočina a klid od městského ruchu však působil blahodárným způsobem na jejich tvůrčí mysl. Ty Nikdy patří k nejsilnějším tuzemským labelům, proto je druhá týmová dlouhohrajka pod velkým drobnohledem.

„Myslím, že všechno funguje na bázi rodiny, že už se známe fakt d ostatečně. To je hlavní výhoda desky, kterou děláme.  Že to nebudou jen tak poslepovaný sloky za sebe,“ přiznal vládce labelu Idea. Výsledek se nahrával ve studiu v berlínské čtvrti Kreuzberg. Na této adrese však nevznikaly jen zvukové stopy, nýbrž i dokument o nové desce, která zatím nemá jméno.

Těšit se můžeme tedy na všechny rappery a producenty této stáje, jenž nás hojně zásobují nejen sólovými materiály, ale i různými projekty. Jaký ponese deska název? „Momentálně hledáme ten nejlepší a vybíráme asi ze tří variant. Jedna z názvů nás navádí právě i na určitou provázanost celýho alba,“ dodává Idea, který věří, že další album z této stáje bude mít také svou sílu. Letos je to zatím plodný rok od této bandy, což dokládají například nosiče DJe Fattea, Resta či Matyse.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná