RUKAHORE_SHOP_BANNER

Tracklist A$AP Rockyho alba slibuje žánrovou rozmanitost

Dva a půl roku bez nového materiálu je v dnešní spotřební době dlouhá doba. A$AP Rocky se ale udržel v pozornosti i díky svým nohsledům z A$AP Mob. Ti své společné album L.O.R.D. údajně nevydají a materiál z něj se dostane na sólová alba jednotlivých členů.

Prvním z nich, a na dlouhou dobu asi jediným, bude Rockyho At.Long.Last.A$AP. Vychází za necelé dva týdny, 2. června, což znamená, že se nebude opakovat situace okolo prvního alba, které se na internetu objevilo celý měsíc před vydáním. Co ale obě desky budou mít společné, je určitě různorodý zvuk. Možná si říkáte, že podle tracklistu se to dá poznat jen stěží. Ale když se na něj podíváte sami a uvidíte vedle sebe jména jako Mos Def, Rod Stewart (jen samplovaný), Schoolboy Q, M.I.A., Lil Wayne, James Fauntleroy a UGK, tak musíte mít stejný názor.

Samozřejmě mám i něco, čím své tvzení můžu potvrdit. Venku je totiž hned několik songů, nejnověji například zasněná L$D, ke které rovnou vyšl i vynikající klip. A pak je tu ještě seznam producentů. Zatím se přesně neví, kdo udělal co, ale Mark Ronson, Emile, Kanye West, Clams Casino nebo Danger Mouse jsou zárukou kvality. Navíc poslední jmenovaný bude na desku dohlížet jako výkonný producent, společně s Juicy J. Zajímavá kombinace. Album bude mít dva různé obaly, první je vložen u článku, a oba jsou věnovány zesnulému A$AP Yamsovi.

1. Holy Ghost (feat. Joe Fox)
2. Canal St. (feat. Bones)
3. Fine Whine (feat. M.I.A., Future & Joe Fox)
4. L$D
5. Excuse Me
6. JD
7. Lord Pretty Flacko Jodye 2
8. Electric Body (feat. Schoolboy Q)
9. Jukebox Joints (feat. Kanye West & Joe Fox)
10. Max B (feat. Joe Fox)
11. Pharsyde (feat. Joe Fox)
12. Wavybone (feat. Juicy J & UGK)
13. Westside Highway (feat. James Fauntleroy)
14. Better Things
15. M’$ (feat. Lil Wayne)
16. Dreams (interlude)
17. Everyday (feat. Rod Stewart & Miguel)
18. Back Home (feat. Mos Def, Acyde & Yams)RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná