Tono S. zůstává i na svém sólu týmovým hráčem

Zkratky, zkrácené výrazy, slovní hříčky. MCs přicházejí každý rok s mnoha nápady, jak se stát majiteli releasu s co nejvíce neotřelým podtitulem. V menšině u nás ale nejsou ani případy, kdy autor schválně pojmenuje album ležérním (až otřepaným) výrazem. Účel ale zůstává stejný. S podobným úmyslem přichází i Tono S., který se nepotřebuje schovávat za velkolepé názvy a "své sólo" rovnou pojmenoval výstižným názvem "Fičúringy".

 
Jednotliví členové GR Teamu jsou letos ostře sledovaní. Tono S., který vydává svůj nosič jako první, vysvětluje v tiskové zprávě volbu názvu prozaicky: "Česko-slovenská scéna pozná množstvo albumov, ktoré sa tvária ako radové sólové nosiče, pritom počet hostí vie prekvapiť už pri prvom pohľade na tracklist. Prečo teda nepomenovať veci tak, ako sú a nespraviť projekt úprimne a výhradne postavený na spoluprácach a dobrých vzťahoch?"
 
Je tedy evidentní, že Suchota zůstává i přes své sólové ambice týmovým hráčem. A s kým si 29. července, kdy deska "Fičúringy" vychází, vymění dres? Za mikrofonem nebudou chybět ostatní členové GR Teamu, dále Rest, Strapo, Boy Wonder, LA4, MC Gey nebo Otis. Hudbu ohlídají Majstro, Dubas, Deryck, JSM nebo B.eye. V oběhu by měl být co nevidět také videoklip chystaný ke skladbě "Recept na úspech", z něhož jste nedávno mohli zaznamenat krátký fotoreport.
 
Album "Tono S. - Fičúringy" vychází 29. července v digitální a fyzické distribuci eshopů GR Teamu a rukahore.sk, kde jej lze již nyní předobjednat. Fanoušci by si měli ale počkat na datum 5. srpna, kdy vychází limitovaná edice obsahující tričko, pack s nálepkami a podpis autora.
 
Tracklist:
01. Intro (hudba: Dubas)
02. Recept na úspech (fičúring: DJ Metys / hudba: Majstro)
03. Hádaj, kto je späť! (fičúring: GR Team / hudba: Deryck)
04. Opakuj po mne (fičúring: Rest / hudba: B.eye)
05. To sme my (fičúring: Danosť / hudba: Deryck)
06. Hej! (fičúring: MC Gey / hudba: Dubas)
07. Dva a pol chlapa (fičúring: Decko & DJ Metys / hudba: Majstro)
08. Nesom z tejto planéty (fičúring: Boy Wonder / hudba: B.eye)
09. Profi hejter (fičúring: Strapo / hudba: Deryck)
10. Polnoc (fičúring: LA4 & Otis / hudba: JSM)
11. Potrebujem čas (fičúring: Supa / hudba: Majstro)
12. Prepáčte, že ruším (fičúring: Prezident Lourajder / hudba: Emil)
13. Keď odídem (fičúring: Delik / hudba: B.eye & Radimo)
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná