Také Orionovu sólu vymete cestu mixtape od Dje Mike Trafika

U sólových výkřiků, zpovědí či oslav opakuje tábor PSH prověřený scénář. Stejně jako měl Vladimir 518 před "Idiotem" mixtape "Flashback", také Orion se dočká svého tejpu, jehož úkolem bude připravit půdu novému albu.

Mixtape má být na CD nosiči k dispozici koncem října, respektive začátkem listopadu. Když se píše "hosted & mixed by Dj Mike T", je jasné, že ho míchá a že se průvodcovské role zhostí Dj Mike Trafik.
 
O tom, že můžete v tracklistu počítat i se známou singlovkou "Zkus chodit v mejch botách" v produkci Beatbustlers, v případě Mikyho Vorla nepochybujeme. "Bude tam i další věc z desky a nějakej remix a pak retrospektiva," doplnil autor
 
Když nepočítáme boční projekty typu Orikoule, ten, jemuž podle Dona Kouliona ze streetfighterovského tracku "Zápas" chtěli vzít jeho styl, se dosud sólově realizoval pouze oblíbenou sérií "Teritorií", jejíž první díl, druhé pokračování i následné remixy orámovaly roky 2004 a 2007.
 
V souvisejících zprávach lze zmínit, že na prvním pražském koncertu Yasiina Beye zahraje 24. října i někdejší člen Penerů strýčka Homeboye Dj Richard.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná