RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kdy že to debutuje "Univerzálny hráč" z Gramo Rokkaz?

O Gramo Rokkaz se dříve mluvilo jako o "Boot Camp Cliku z Bratislavy". Když už podobné srovnání připustíme, nejblíže ke klasickému newyorskému kolektivu kolem Buckshota, Seana Price a spol. měl vždy hlavně do farmářek obutý Tono S., jehož skupina Mater sice scénu nepoblouznila, nicméně jakožto sólista má teď šanci o poznání větší.

Po pilotním singlu "Som iný" bylo sice ohledně jeho sólového debutu "Univerzálny hráč" delší ticho, ovšem ledy už se opět hýbou a nyní přeci jen něco prosáklo. Samotná deska, jež bude obsahovat šestnáct skladeb včetně intra, má vyjít v posledním srpnovém týdnu a již v pondělí, tedy těsně po koncertu bratislavské smečky GR na Hip Hop Kempu, bude vymrštěn do oběhu singl s pořadovým číslem 2.
 
A ani ten ještě nebude finální instancí před dosud neupřesněným termínem T - příští týden také na internet udeří mixtape, který vedle sebe podobně jako u Deckova "Kronikáře" postaví starší skladby s několika ukázkami novot. Na autora to tipujeme buď na Metyse, nebo na Mika, jak jinak.
 
Americký "Univerzální voják" s Van Dammem a Lundgrenem byl lehce nadprůměrný. Slovenský "Univerzálny hráč" na tom ale doufáme bude procentuelně ještě lépe. Nejen Dj Fatte by totiž řekl, že potřebujeme "real hip hop".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná