Stoprocentní freestyle? Bio chystá vánoční EP ve volném stylu!

V umění rytmického veršování existuje řada nešvarů. Zaznamenali jste už někdy, že interpret vydal video s označením Freestyle, ale přitom je evidentní, že se jedná o šuplíkové rýmy? Poctivou porci improvizace a nepsaných punchlines však k vánočnímu kaprovi slibuje piešťanský Bio.

Renegát a.k.a Bio Rodrigez na svých sociálních sítích oznámil, že nahrál Freestyle EP, na kterém nenajdete jediný psaný řádek. Na takovém projektu samozřejmě nemůže chybět Shomi, bratislavský profesor volného stylu. Ten dokonce několikrát vyřadil ze stage i samotného Bia a je stále funkčním veteránem této disciplíny. Dalším hostem je Kelso, podle Biova vyjádření showman a vládce freestyle battlů posledních let. Celé EP můžete očekávat na iTunes a Spotify.

V posledním z legendárních ArtAttack battlů v roce 2009 zdolal Bio ve finále i notoricky známého Resta, a potvrdil tak svou pozici mezi freestyle elitou té doby. Proto také nebylo divu, že se stal jedním z chapadel česko-slovenské supergrupy Chobotnica (Shomi, Bio, Delik, Idea, Rest, Zverina), se kterou obráželi větší hiphopové akce a předváděli fanouškům vrcholné mistrovství improvizované ceremonie. Také jste zvědaví, jaké barz  v době úpadku spontánního rapu ze sebe po letech vydá? Pro připomenutí starých časů přikládáme neoficiální záznam finále posledního ArtAttacku.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná