Spustí nové LP Joea Buddena zkázu Slaughterhouse?

Chystané LP Joea Buddena "All Love Lost" je i díky zásahu Crookeda I opředeno mnoho otazníky. Poté, co parťák z uskupení Slaughterhouse vyjádřil na svém twitteru podezření, že Budden se chystá na nové desce "zmínit" svoje kolegy včetně Eminema, dostalo jeho chystané CD další punc zajímavosti. Jestli to máme brát vážně, nebo je to prostě jen promotérská hra na bandity, se dozvíme 25. září.

 
Budden v minulosti označil chystané "All Love Lost" jako své nejosobnější album. Nyní seznámil rapovou veřejnost s artworkem desky a originálně zpracovaným tracklistem. Sestavování příběhů z názvů skladeb není žádná velká novinka. Podobně k seznamu písní přistoupili v minulosti i další umělci. Z těch povedených například Geniusovo album "Liquid Swords" z roku 1995.
 
 
Pro fanoušky je však hlavně důležité, co Buddenovo sdělení níže ukrývá. Nebudeme se uchylovat ke zbytečným konspiracím, co se může skrývat pod názvy jako "Slaughtermouse" nebo "Unnecessary Pain". Seznam však postrádá jména hostů a vzhledem k podtitulu desky a možnému tichu před bouří se dá tento krok očekávat. Všechna láska ztracena. Po projektech "No Love Lost" a navazujícím "Some Love Lost" obrázek na přebalu desky nevěstí nic pěkného. Obsah ale může skrývat bombu...
 
Album "Joe Budden - All Love Lost" vychází podle většiny magazínů 25. září, server 2dopeboyz.com však přichází i s datem 9. října, tak uvidíme.
 
 
Tracklist:
 
Is ALL LOVE LOST? Maybe our foundation BROKE while we were PLAYING OUR PART, but when I fell no one noticed there was a MAN DOWN. Before that I felt IMMORTAL. Telling everyone I LOVE, I’M GOOD. Afterwards I didn’t think I’d MAKE IT THRU THE NIGHT. I Felt ppl just wanted to SLAUGHTERMOUSE. So to keep busy I’ve been listening to what those hoes say while deciding WHERE DO WE GO from here. The UNNECESSARY PAIN is constant. I still got LOVE FOR YOU.
 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, rapradar.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná