RUKAHORE_SHOP_BANNER

Smackovo nové album už má obal, tracklist a datum vydání

Datum 17. prosince 2014 mi tak trochu připomíná prosinec roku 2008. Tehdy totiž vyšly ve stejný den dvě (pro pozdější dobu celkem zásadní) alba, které měly své adresáty v Praze - Wichův "The Golden Touch" a "Orikoule". Po hladovém období letošního podzimu je fajn, že podobný svátek si v prvním zmíněném termínu zopakujeme - opět se bude vydávat v Praze a opět ve stejný den. Prvním releasem je album "Panorama" LA4 a DJe Wiche a s druhým počinem přichází Smack, který nyní posílá cover a tracklist.

Nové album ve Smackově diskografii dostalo název "P's A Love" a obsahuje patnáct zbrusu nových skladeb. Přiložený tracklist níže vám odpoví na otázku, kdo všechno se na něm dále objeví. Jako hosté se tedy ukáží interpreti jak z Česka, tak z autorovi oblíbené UK - Sifon, Orion, Discarda, Marger, Tchagun a Igor. Ještě bohatší je pak seznam producentů, kteří na "P's A Love" přispěli svým hudebním podkladem - nechybí samozřejmě Freezer či Mike Trafik, u kterého se celé album nahrávalo, ale dojde i na Drymana, Spookyho, The Mind Tricks a mnoho dalších. Mastering celé nahrávky pak obstaral Merak. Vkusný cover nového nosiče si pak můžete prohlédnout níže.

Ke dni vydání desky "P's A Love" také připadá 17. prosince release party, konající se v obchodě Senovážná 6 na Praze 1. Pokud jde o další kroky, Smack dodává, že během listopadu byly natočeny celkem čtyři nové videoklipy a prvního z nich bychom se měli dočkat zároveň se spuštěním předobjednávek v prvním prosincovém týdnu. Jako třešeň na dortu se pak vyjímá speciální digipack, zpracovaný do vinylové mini-desky, který jistě ocení nejen fanoušci průkopníka UK soundu v naší republice. Jsme zvědaví. Smack dlouhodobě patří mezi několik málo interpretů v Česku, kteří mezi každou deskou udělají znatelný posun kupředu.

Album "Smack - P's A Love" vychází 17. prosince a k předobjednání je na oficiálních stránkách Army51.

TRACKLIST:

01 P`s A Love (prod. Sibling & Freezer)
02 Rocky (prod. Mike Trafik)
03 Temno + Sifon (prod. The Mind Tricks)
04 Shutdown (prod. Pelikann + Dryman)
05 Moshpit + Discarda (prod. Pornothrasher)
06 Králové (prod. Freezer)
07 Mý Enemies + Marger (prod. Freezer)
08 CZKOG + Barns (prod. Smack)
09 Jen Jeden + Orion (prod. WZ)
10 Zkurvenec (prod. Smack)
11 Nejedu Ballin + Tchagun (prod. Rados)
12 Jak Nic + Igor (prod. Wbwoy)
13 Nikdo Z Vás (prod. Spooky)
14 Proč (prod. Kuči & Depo)
15 Temno RMX + Tchagun (prod. Chik)

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná