Smack úspěšně zvládnul Terapii a teď posílá první dávku z chystaného alba celého A51 Soundu

Strašnický grimelord se po úspěšné Terapii začal věnovat podpoře svých lidí. Jeho movement Archetyp 51 sdružuje partu mladých emcees a djs, kteří také přičichli ostrovnímu zvuku. Smackovy koncerty tak může supportovat celá A51 showcase, kde o striktní barz do rychlého tempa není nouze.

Smack nedávno na sociálních sítích avizoval, že má pro éter připravené tři tracky. Jako první přišlo na svět mezinárodní osmibarové zlo. Track Culkin Ridddim je přehlídkou uk/cz/sk flows, kde se moc nedával důraz na lyriku.

Po promu a dokonce i teaseru teď vypustil Smack track Já a Mý Lidi ve spolupráci s Dollar Pryncem. A51 Sound zároveň hlásí, že se jedná o první shot z chystané desky Album 51, která by měla vyjít ještě letos.

Třetí připravený singl je Skončila Show, na kterém bude hostovat ostravský notorický hustler Sergei B. Ten určitě vyjde před ohlašovanou stejnojmennou akcí. Smack totiž 6. 4. vystoupí naposledy v pražské Roxy. Chybět nebude řada speciálních hostů, celý tým A51 Sound a taky grime showcase mladých českých mcs.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná