Skyzoo láká na údajně nejdůležitější LP své kariéry slibnými ukázkami

Skyzoo v posledních letech nad nedostatkem práce prskat nemůže. Již delší období nás rok co rok zásobuje novými nosiči, přičemž jeho chystané album In Celebrition of Us má být v mnoha směrech význačné. Podaří se pětatřicetiletému hráči domácího Brooklynu zachytit současné sociální změny v (afro)americké společnosti, jak si klade za cíl? Výzva to není zrovna malá...

 
Taylorovo chystané album má být jeho zatím nejvíce zásadním projektem. Přitom se Skyzoo v posledních letech rozhodně neflákal. V roce 2016 vydal album The Easy Truth, jež mu produkoval Apollo Brown a v loňské sezóně přiklusal s libozvušným EP Peddler Themes. Je pozoruhodné, že od roku 2009 nás Skyzoo zásobuje každý rok minimálně jedním nosičem.
 
Připravovanou desku In Celebrition of Us promoval Skyzoo coby nejvíc komplexní, zasvěcenou a nejdůležitější práci z jeho diskografie. Na přelomu roku nahodil SZN tracklist a cover, které najdete pod článkem. Na albu se jako hosté objeví Kay Cola, Jake&Papa, Saba, WordsNCurves, Raheem DeVaughn.
 
„Na tomhle albu jsem chtěl zachytit současnost víc než na kterémkoli jiném projektu. Od kulturního přivlastňování a vytlačování obyvatel z chudších čtvrtí novými bohatšími nájemníky, přes policejní brutalitu a ironii motivů, které překrývají ještě větší motivy, tohle album objevuje, kdo jsme a proč jsme ve společnosti tam, kde jsme, jako lidé. Co bylo provedeno nám a co jsme si provedli sami," komentoval Skyzoo poslání alba pro magazín Billboard.
 
Jako poslední lákadlo před albem Skyzoo - In Celebrition of Us, jež vychází 2. února, posílá autor několik ukázek, které si můžete poslechnout pod článkem. Zvukově vše zatím připomíná loňské EP Peddler Themes, kde řada bubnů zněla, jako by se jich ujal zručný bubeník a nikoli nadaný beatmaker. Mezi nimi se na desce podíleli například !llmind, Apollo Brown, Marc Nfinit, Arte Mitchell a další.
 
 
Tracklist:
1) Everybody's Fine (prod. by Arte Mitchell)
2) Sound Like... (prod. by !llmind)
3) Baker's Dozen (feat. Raheem Devaughn) (prod. by Apollo Brown)
4) Crown Holder (prod. by !llmind)
5) Heirlooms & Accessories (prod. by Tuamie)
6) Forever In A Day (prod. by Marc Nfinit)
7) Remembering The Rest (feat. Words & Curves) (Interlude) (prod. by Skyzoo)
8) The Purpose (feat. Kay Cola) (prod. by !llmind)
9) Love is Love (prod. by Cardiak)
10) Black Sambo (prod. by !llmind)
11) Parks & Recreation (feat. Saba) (prod. by !llmind)
12) Collateral (feat. Jake&Papa) (prod. by Marc Nfinit)
13) The Stick-Up Tape From "Menace" (prod. by Ave Prod.)
14) Hoodie SZN (prod. by Marc Nfinit)
15) Honor Amongst Thieves (prod. by Seige Monstracity)
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná