Sharlota nečeká, že bude pochopena na první poslech. Koho z PodzemGangu ulovila?

Čtvrtek 5. listopadu 2015. Toť den, od kterého se začne mezi lidi sledující branži šířit materiál "Vdova", čili projekt, na kterém se první dáma mladého vydavatelství Blakkwood Records Sharlota poprvé postaví na vlastní nohy.

 
Devatenáctiletý magnet na emoce všeho druhu nabídne na svém premiérovém EP (předobjednávky zde) deset stop, které spáchala společně se jmény jako Dom, Ceha, Leryk a Fosco Alma, s tím, že jediným hostujícím elementem je slovenská vokalistka Aless z PodzemGangu.
 
Pražský křest se odehraje za zdmi tradičního klubu Rock Café v pátek 20. listopadu a nyní už předáme slovo samotné interpretce, jež letos nechyběla ani na Votvíráku, ani na Hip Hop Kempu a společně s Foscem Almou a jeho "Foscoismusem 2" pravděpodobně na svém labelu uzavře aktivitu pro kalendářní rok 2015.
 
O tom, že nabídne počin, který nebude a nechce hrát na první poslech...
 
"Rozhodně si myslím, že po prvním poslechu budou mít lidi z EP trochu smíšené pocity, nebo aspoň já to tak cítím. Tak je ta Šarlota namyšlený sprostý fracek, nebo je vážně citlivá zranitelná duše? Všechny skladby jsou mix témat, které mě ať už v poslední době nebo obecně nejvíce zasahují. Nechybí tam nasranost, láska, sranda nebo bolest, je to dost všestranné. Já sama jsem hrozně složitá osobnost, takže taky nečekám, že to lidi hned na první poslech pochopí, stejně tak jako to bylo u mých předešlých sólových skladeb. Ale to, že budete přemýšlet a polemizovat o tom, jaká vlastně jsem, splní celkové poselství EP. Nikoho nepoučuju, neříkám, co má dělat. Jen mu nabízím několik možností, jak mě pochopit, jak si ke mně najít cestu, jak mě mít rád."
 
O tom, že by ráda cílila i na vyšší věkovou skupinu...
 
"Netvrdím, že bych měla být něčím vzorem. EP celkově není uplně pro mladší ročníky, i když vím, že právě tuto cílovku nejvíc zasáhne. To, jakým způsobem se prokousávám životem, není nejlehčí, jsem vznětlivá, tvrdohlavá, stojím si za svým a bojuju vždycky za svojí pravdu a spravedlnost. Většinou mě to stojí hrozných nervů a ne vždy to dopadne ku mému prospěchu. Jediné, co tvrdím, je, že by si člověk měl stát za svými názory, nestydět se za svojí osobnost. Měl by milovat svůj život a neměl by chtít být někým jiným, který sice vypadá možná dokonalejší, ale do dokonalosti má vážně daleko."
 
O tom, proč obohatila vokální složkou pouze jednou návštěvou odjinud...
 
EP je čistě ženské. Na spolupráci jsem si přizvala pouze Aless, která mi dost připomíná mě v tom, že je pomalu jediná slečna, které na Slovensku momentálně něco dělá a to oceňuji. Vdova je rapovo-zpívaná, takže ta velká skupina lidí, co mě od rapu odrazuje, se vždy může utěšit zpívanou částí."
 
Tracklist:
1. Intro prod. Ceha
2. Fajn prod. Dom & Fosco Alma
3. Vdova prod. Dom
4. Dokola prod. SpecialBeatz
5. Kudy Kam prod. Ceha
6. Cocain ‘n‘ Caviar prod. Dom
7. Sráč prod. Leryk
8. Stejně jiná ft. Aless prod. Dom
9. Co děláš prod. Fosco Alma
10. Stíny prod. Dom
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná