RUKAHORE_SHOP_BANNER

Separ, Dame a Smart dali zelenou třetí desce DMS. Dočkáme se ještě letos?

První den festivalu Hip Hop Žije byl v plném proudu. Slunce již zapadlo, ale to samozřejmě neznamenalo, že by návštěvníci měli zamířit k východu. Na pódiu prezentoval své debutové sólo Dame, po něm naběhl i Separ a početný dav byl ve varu. Hlavy kývaly u celé řady hitovek. Třešničkou na dortu byla pak zpráva, že třetí album DMS dostalo zelenou ze všech stran.

DMS je formace, která zásadně ovlivňuje nejen slovenskou scénu, ale i tamní fanoušky. Tahle tvorba není cizím pojmem ani u nás. Separ, Dame a Smart o sobě společně dali vědět naposledy v roce 2015 albem „MMXV“, které se dočkalo velmi vlídného přijetí. Oslava fans při ohlášení dalšího nosiče byla tedy oprávněná, neboť se domníváme, že bude mít opět sílu.

Na konci koncertu Separa spolu představili nový singl „Kardio“, který na přítomné zafungoval. Nebylo nutné znát text a melodii produkce. Na youtube zatím není, ale už nyní návštěvníci festivalu Hip Hop Žije vědí, co je čeká. První vlaštovku doprovodí klip, který se bude v tomto týdnu točit. A jak se tak zdá, tak se celé desky dočkáme v závěru roku. Přeci by nám to jen tak neslibovali.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná