RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sekera je zakopaná: Opomíjený člen N.W.A bude mít nové EP a feat s Ice Cubem

Comptonský gangsta rider má napilno. Dokončil sólo EP Rebel Music a chystá autobiografický dokument. V brzké době se můžou fanoušci těšit na spolupráci s DJem Premierem a dokonce také s dávným rivalem Ice Cubem.

Mc Ren byl vždy trošku opomíjený člen N.W.A. Když se skupina rozdělila, Ice Cube nahrál disstrack No Vaseline, kde schytal Ren jako druhý lyrik legendární comptonské party těžkou sadu. Cube si obhájil svou sólo pozici a N.W.A. pokračovala bez něj. Dr. Dre a Eazy E, který se minimálně po své smrti stal kultovní osobou gangsta rapu, ale svého kolegu zastínili. Dokonce i ve snímku Straight Outta Compton Ren působil jako vedlejší postava, na což si po vydání filmu stěžoval. V současnosti se ale Ren a Ice Cube znovu spojili a my se tak můžeme těšit na společnou skladbu.

The Ruthless Villain v červenci na svém Twitteru oznámil, že dokončuje dlouho očekávané EP Rebel Music. Podle něj se na EP neobjeví žádní hosté. Z chystaného projektu zatím zveřejnil tracky Rebel Music a Burn Radio Burn.

V říjnovém videorozhovoru se Sorenem Bakerem se rozpovídal o současných aktivitách. Zásadní informací je, že do produkce od E-A-Ski nahrál track Fear s Ice Cubem. Fanoušci se tedy můžou těšit na exkluzivní spojení dávných textařů N.W.A. Je otázkou, jestli se singl Fear objeví na Rebel Music, každopádně by měl být brzo v éteru.

Ren se také zmínil o tom, že mu DJ Premier nabídl uvaření west coast beatu. Villain ale zdvořile odmítl s tím, že chce klasický Preemův beat. Možná spolupráce tedy visí v ovzduší.

V plánu má Ren také autobiografický dokument, který zmapuje jeho téměř třicetiletou kariéru v hudebním průmyslu. S točením snímku chce začít co nejdřív.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná