S kým se Ras Kass spojil po Apollu Brownovi?

Po sérii nezávislých alb a kolabo projektu "Blasphemy" s producentem Apollo Brownem z minulého roku ohlašuje kalifornský Ras Kass další delikátní spolupráci. Detroitského nestora přišláplého boom bapu se zastoupí v producentské roli chystaného projektu Semi Hendrix trojnásobný vítěz ocenění Grammy Jack Splash.

 
Zatímco Ras Kass má na svém kontě početnou diskografii, kterou obvykle několikrát do roka rozšiřuje, Jack Splash stojí v pozadí nejednoho úspěšného singlu například pro umělce jako Alicia Keys, Cee-Lo Green nebo Kendrick Lamar. Za svou práci obdržel mimo jiné celkem desítku nominací na ocenění Grammy, které třikrát proměnil. 
 
Chystaný nosič "Breakfast At Banksy's" bude samozřejmě hlavně rapovou školou. Cizí mu však nebudou ani prvky electra, funku či soulu. Mezi hosty se na desce objeví kromě výše zmíněného Greena například také Kurupt, Teedra Moses, Brothers Voodoo, Wrekognize a další. Semi Hendrix zatím vyslali první ukázku "#4801". Kromě toho přihazují geniální artwork a tracklist, který vám napoví víc.
 
Album "Semi Hendrix - Breakfast At Banksy's" je plánováno na 16. října a vyjít by mělo pod Mello Music Group. Již nyní jej lze předobjednat prostřednictvím iTunes.
 
 
01 Intro
02 Breakfast At Banksy’s f. Coast Contra & 4Rax
03 I.T.
04 Think About It f. Brothers Voodoo
05 Sex Pistol f. Cee-Lo Green
06 Loogies
07 Waterboarding Tinkerbell
08 Heartbreak f. Teedra Moses
09 Stone Cold Hustler f. Raheem DeVaughn
10 Niggnorance
11 Don’t Hurt My Feelings
12 M.A.S.H. f. Kurupt
13 Jheri Curl Juice
14 Jesus Pressed Mute
15 Trunk Rock f. Montego Meli
16 Gotta Get A Grip f. Alice Russell & Wreckonize
17 #4081
18 Can’t Give Up Now f. Jessica
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná