Renne Dang dává zelenou třetímu pokračování Zmrdlife. Co už o EP víme a vy ne?

Rychnov nad Kněžnou není již dávno znám jen díky Jay Dieselovi. Také Renne Dang vtiskl tomuto městu stopu, kterou registrovala v minulém roce celá republika. Nemáme tím na mysli nasvícený billboard s jeho tváří, ale album „Con Lai“, jenž se setkalo s kladným přijetím nejen z řad posluchačů, ale i redakce Bbarak.cz.

Renne Dang se tentokrát rozhodl dát zelenou třetímu pokračování "Zmrdlife". Sága by měla být dokonána již 3. března a bude navazovat na díly z let 2012 a 2014. Předností této značky byla vždy agrese, syrovost a vulgárnosti v textech. Bude zajímavé sledovat, jak se autor s novým dílem popasuje, neboť naši přízeň u „Con Lai“ si vydobyl právě díky tomu, že se u nové tvorby vyvaroval klišé vulgaritám a zbytečné pózy.

Naše redakce už také ví, že produkt bude dostupný pouze v limitovaném množství, k dispozici bude i merch, tak jak je u všech nosičů ze stáje Blakkwood zvykem. První ochutnávkou z EP je skladba „Vendetta“, která byla poctěna také vizuálním zpracováním. To si vzal do područí již tradičně Jakub Stelzer. Pokud chceš ještě více nakouknout do mysli Renne Danga, mohl by ti pomoci film V jako Vendeta, ve kterém se inspiroval nejen v tvorbě, ale i vizáži, kterou dokládá jeho knírek. Cover celého materiálu mají na starosti Lucas Blakk a Adela Bellini. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná