Pusha T i A$AP Rocky předvedou svá sólo alba začátkem roku

Pusha T začátkem roku vypustí svůj dlouho očekávaný debut. Stejně tak i A$AP Rocky, který včera vypustil nový klip s několika hosty.

Minulý týden se odehrál V-Mix koncert magazínu VIBE, na kterém vystoupil voják z řad G.O.O.D Music - Pusha T. Zde oznámil, že se jeho album bude jmenovat My Name is My Name a očekávat ho můžeme začátkem roku 2013.  Zde také promluvil o dissu na pány z YMCMB - Lil Wayne a Birdman, jehož ukázka se dostala na svět den předtím. Jde o sloku na songu "Tell Me What They Mad For" z připravované desky Ludacrise, nesoucí název Ludaversal. "Měli byste vinit Swizz Beatze. Když měl Wayne beat od Swizze na song "Ghoulish", navážel se do mě.... Teda, aspoň se o to pokoušel. Nemám rád, když jsou moje tracky přirovnávány k dissům. Koneckonců dělám skvělé nahrávky. Ať už jsou na někoho mířené nebo ne, moje nahrávky jsou skvělé."

Takový A$AP Rocky dal lidem k nahlédnutí cover k připravovanému albu Long.Live.A$AP s kvalitními singly "Goldie" a "Fuckin Problem". Na tom mu hostují 2Chainz, Drake a kalifornský vrah Kendrick Lamar. Na světě je už i stylový klip, vypuštěný včera během pořadu 106 & Park televizní stanice BET. Kde také Pretty Flaco oznámil, že jeho debut výjde 15. ledna na RCA Records.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná