RUKAHORE_SHOP_BANNER

Producenti zvučných jmen chystají alba

Jedním z nich je i The Alchemist, který musel objevit nějaké kouzlo, dovolující mu být na více místech najednou. Loni toho stihl rekordní množství a letos se nechystá polevit.

Už po víkendu, v úterý, vychází album s názvem The Good Book. Pod ním je podepsaný společně s londýnským producentem Budgie. Deska bude prolezlá gospelovými melodiemi, jak je slyšet v singlu In Heaven's Home, kde rapují Prodigy a Roc Marciano. Hostů bude více, třeba ještě Blu, Action Bronson, Domo Genesis a J. Rocc, ale album bude převážně instrumentální. Zajímavé na albu je to, že oba producenti mají židovské kořeny a taky to, v jaké podobě bude k dostání. Limitovaná edice bude čítat jeden tisíc kusů, které budou vypadat jako kniha v kožené vazbě. Podívat se na to můžete zde.

Druhé producentské album vyjde o dva týdny později, 25. března, a jeho autoři možná nemají tak známé jméno jako Alchemist, ale buďte si jistí, že několik beatů od dua Sean C & LV jste už slyšeli. Jejich album dostalo název Loud Dreams a pravděpodobně si ho budete pouštět nahlas, protože zatím dva vydané singly za to stojí. Půjde o klasické producentské album se spoustou hostů, které je zbytečné vypisovat, takže přikládám tracklist. Ve videu představujícím album se ukáže i Frank the Butcher, který je majitelem Business as Usual, kde vychází The Good Book. Svět je malý a ten hudební ještě menší.

1. Tomorrow May Never Come (f. Styles P, A$AP 12vy and CharlieRED)
2. Better Get My Money Up (f. Tree, Bun B, 100s and J Ivy)
3. Look At Us (f. Smoke DZA, Big K.R.I.T and Dom Kennedy)
4. Burn It Down (f. Asher Roth, Devin the Dude, Smoke Dza and Hypnotic Brass)
5. Live For Today (f. JadaKiss, Bun B, Rob Zoe and Anthony King)
6. Pandemonium (f. Al Doe)
7. Light Fantastic (f. J. Ivy and Keon Bryce)
8. Where's Your Leader? (f. Prodigy, Remy Banks, CharlieRED and Bun B)
9. Hand In My Pocket (f. Pusha T and A$AP Ferg)
10. BreakFruit (f. Raekwon)
11. Busstop (f. Busta Rhymes)

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná