RUKAHORE_SHOP_BANNER

Příběh z temného New Yorku připravuje Ghostface Killah

Přiběh debutového Iron Mana pokračuje. Shaolinský mistr vytáhl znovu do boje s temnými ulicemi New Yorku a tak se dočkáme velkého storytellingového projektu z dílny členů Wu-Tang ještě dřív, než vyjde očekáváné album celé formace. Kdo je Tony Starks a co se mu přihodilo za posledních 36 ročních období?

Lomcuje mnou pocit nedočkavosti, jako když jsem poprvé zapnul Black Trash EP od Stickyho. Jeden z nejlepších lyriků, Ghostface Killah oznamuje nový projekt. Půjde o oživení jeho charakteru Tonyho Starkse, kterého můžete znát z debutu Iron Man - půjde o velice zajímavý počin, jelikož se nenabízí jenom hudba, ale i komiksové zpracování.

9. Prosince v rámci vydavatelství Salvation Music/Tommy Boy Music pozná rapová historie opět další level, na který se jde posunout. Král příběhů nám rozpoví, co se udělo za posledních 9 let, od kdy Tony Starks opustil New York. Vrací se jako vojnový veterán, který se chce usadit se svou rodinou a vést pokojný život. New York má však jiné plány.

Toto bude žrádlo pro všechny fanoušky tvrdých, realních rapů bez příměsi drahých parfémů a můžských legin. O produkci se postarali The Revelations, The 45 King, Lil Fame, takže se můžeme těšit na tvrdé a agresivní beaty plné dojímavého příběhu zrady, odplaty a krve. Aby toho nebylo málo, GFK si zve další popřední vypravěče, jako AZ, Kool G Rap a Pharoahe Monch, které doplní soulový zpěv a vokály různých vycházejících umělců.

Známe i tracklist, album bude tvořit 14 stop, konkrétní featuringy zatím zvěřejněny nebyly:

1. The Battlefield
2. Love Don't Live Here No More
3. Here I Go Again
4. Loyalty
5. It's A Thin Line Between Love And Hate
6. The Dogs of War
7. Emergency Procedure
8. Double Cross
9. Bamboo's Lament
10. Pieces To The Puzzle
11. Homicide
12. Blood In The Streets
13. Call My Name
14. I Love You For All Seasons

Zajímavé bude taky zpracovaní balíčku, ve kterém album bude možno objednat. Online obchod Get on down již exkluzivně nabízí bundle, ve kterém naleznete následující:

  • CD s instrumentálkami a accapelami
  • originální 24 stranový komiks paralelní k příběhu
  • Plakát 36 Seasons
  • Limitovanou edici vynylu se speciálním bookletem
  • Triko 36 Seasons

A to vše za pouhých 49$!!
 

Toto nenechá srdce ani jednoho fanouška chladným! Rozhodně se budeme na album těšit a po vydání přineseme podrobnou analýzu. Stay tuned!

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná