Postřehy ze světa filmu: Dr.Dre, Usher, ODB a R.Kelly

O tom, že rapeři a zpěváci se objevují ve filmech či jsou v jejich pozadí, je v dnešní době už dávno známým faktem. Minulý měsíc měl například premiéru válečný film George Lucase - Red Tails, který se z velké části natáčel v našich končinách. Ve snímku o první afro-americké letce se objevily Method Man, Ne-Yo či Cuba Gooding Jr. Mi si však budeme muset počkat až na DVD verzi, protože u nás se distributoři snad poprvé rozhodli neuvést film tak velkého jmena, jakým pan Lucas rozhodně je. Ale dnes jsme tu proto abychom vám předali novinky o třech připravovaných filmech a jednoho menšího muzikálu na pokračování.

Dr. Dre není třeba představovat, lidé co se jen trošku zajímají o hip hop, musí vědět o koho jde. Nyní se však tento raper/producent/herec/šéf hudební společnosti opět vrací k filmu. Tentokrát jako producent horrorového filmu Thaw, ke kterému si přizval scénáristu Vik Weeta. Ten například spolupracoval na pořadu televizní stanice MTV - The Real World. Pro Dreho to nebude poprvé co se octne ve světě filmu. Vidět jste ho mohli ve filmech jako Training Day nebo Myčka, kde také zastal post executive producenta. A jak to vypadá s Detoxem? Abych se přiznal, tak jsem dávno přestal doufat.
 
R'n'B zpěvák Usher se také chystá letos navrátit do světa filmu a to v životopisném filmu Hands of Stone, režirovaném Jonathanem Jakubowiczem. V tom ztvární roli legendárního boxera Sugar Ray Robinsona a spolu s ním se ve filmu objeví Robert De Niro či Gael Garcia Bernal, který se představí v hlavní roli panamského boxera Roberta Durána. Zpěvák se na roli připravuje v Londýně a zároveň přirpavuje i své nové album Looking for Myself, ze kterého už vypustil i video k prvnímu singlu "Climax".
 
 
Herec Michael K. Williams, má hrát zesnulého ODBho v nově připravovaném filmu Dirty White Boy. Film se bude soustředit okolo Jarreda Weisfelda, který pracoval dříve pro VH1 a později jako manažer právě člena Wu-Tang Clanu. Za režii se postaví vůbec poprvé Joaquin Baca-Asay. Pana Williamse mohou někteří z vás znát díky roly Omara v seriálu The Wire televizní stanice HBO, uvidíme jak se poprvé vypořádá s hlavní rolí.
 
Už je to téměř 7 let co vyšlo album TP3: Reloaded od R. Kellyho. To obsahovalo hity jako “Burn It Up” či “Playas Only”. Na mém oblibeném albu tohoto zpěváka, textaře a producenta se také poprvé objevilo pět pokračování písně "Trapped In The Closet". Ze které se nakonec vyklubal 22-ti dílný r’n’b muzikál, plný dramatů a absurdních situací. Jednu z rolí zde shodou okolností ztvárnil výše zmíněný Michal K. Williams. Právě tato série se vrací s dalšími díly, jak nedávno sám R.Kelly nedávno řekl. Dál můžeme očekávat dvanácté album Write Me Back nebo také zpěvákovi memoáry, vycházející v červnu. První části můžete shlédnout na zpěvákově YouTube kanálu.
 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná