Poslední singl před Stromy v bouři je tu. Známe už i některé hosty

Dlouho jsme se ptali, kde jsou a oni se jen starali o běžný chod života, obstarávali chleba pro svou rodinu a snažili se žít jako ostatní jejich vrstevníci. Jenže nálepku pionýra z Jihlavy nestrhneš, ona se neodře a zůstane vždy jasně zřetelná na mapě českého rapu. A ty skautíci fakt nezapomínaj, jak moc si to užívali pod stagí. Bobřík vyvolávání zapříčinil, že závěr roku 2016 a možná také celý, bude patřit PIO Squad.

S takovou hybnou silou se dají dělat věci. Někdo může oblbovat patnáctileté kluky, že ve čtyřiceti můžeš být dítě a ožírat si hubu v každém klubu po Praze. K někomu však rozum naběhne do předsíně a rozmluví mu opíjet rohlíkem, když lze publikum i vzdělat a přivést k dobré myšlence. Začalo to sbírkou pro děti z Bangladéše a nikdo nepochybuje o tom, že i další placka jihlavských PIO bude mít výpovědní hodnotu.

Čtvrtá deska vychází po dlouhých osmi letech čekání a poptávka po tomto nosiči bude zřejmě obrovská. Venku máme již tři singly, které značí, že „Stromy v bouři“ budou zajímavé a pestré. Datum vydání bylo nastaveno na 12. prosince a my se můžeme údajně těšit i na hosty Kata z Prago Union nebo Luzera ze slovenských Sedláků. Mezi producenty se objeví i Grandmajster, který s PIO spojil síly již na desce „Punk is Dead.“ Zkraťme si ale to delší čekání novinkou „Brickbars“, kterou honosí velmi zajímavý beat z dílny španělského hitmakera Quirogy.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná