Pokračování AZho Do or Die se blíží

Sice velmi pomalými kroky, ale i to stačí. Už to budou čtyři roky co Anthony Cruz oznámil úmysl vydat Do or Die II a získat pro něj stejný legendární producentský lineup jako v roce 1995. Ten je mimochodem velmi podobný tomu, který pracoval na Illmatic a taky to ve výsledku šlo poznat.

Klasiky, kterými jsou L.E.S., Buckwild, Pete Rock a DR Period, doplní Frank Dukes (singl Feel My Pain), Statik Selektah (pomáhal na 15th Anniversary edici Do or Die) a Baby Paul z Da Beatminerz, který bude na album dohlížet jako výkonný producent. Kromě zmíněného Feel My Pain vyšlo od oznámení alba taky My Niggas od Buckwilda a hlavně We Movin'. To je nejnovější singl, který dostal i klip a pokud to sluchem nepoznáte, tak můžu prozradit, že hudbu dělal Statik Selektah. I tento singl dává naději, že AZho možná poslední album bude více než důstojným rozloučením se s rapem. Teď už můžeme popřát jen to, aby vyšlo letos a byl na něm i ten Premier, protože Nasova účast už je potvrzena.

Jestli nechcete čekat až na album, tak vás může nakrmit nový mixtape L.O.D.B. (Last of a Dying Breed), kombinující nové věci s klasikami typu The Format, Life's a Bitch nebo Firm Biz. Třeba si tím připomenete i to, jaká je škoda, že se AZ neprosadil trochu více.


Download Mixtape | Free Mixtapes Powered by DatPiff.com

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná