Po návštěvě Karaoke Tundry pokračuje Podpultura debutovým EP. A u toho zdraví i Marata

Podpultura je těleso nové, ovšem nikoliv nezkušené. Netvoří ho totiž zajíčci, jímž by teklo mléko po bradě a kteří by se v Rooftoopu u Ondřeje Žatkuliaka učili nahrávat zcela do píky, nýbrž lidé, kteří už své maso a kosti se scénou konfrontovali a nejsou tedy jako v "Jiříkově vidění".

Zasvěcení mohli na trio Gruzo, Jean Paul Belmondo Quassier a ACiD Prince v poslední době narazit již dvakrát. Jednak na mezinárodní kommpilaci "X Change", kde parta dodala příběh "Dr. Giger" a jednak na "Futurologickém kongresu" od Karaoke Tundry, se kterým připravili věc "#404". Spolu s Vladimirem 518 mimochodem byli jedinými českými návštěvami oné BiggBoss desky.
 
A co se bude dít dál? V pondělí 24. dubna se na webu podpultura.cz zjeví jejich debutové EP "Labyrint" (titulní song, v němž neobdržel zdravici Marat z Hypno 808, nýbrž zavražděný francouzský přítel lidu a revolucionář Jean Paul Marat, máte níže), které nabídne čtyři novinkové skladby o vesmíru, samotě a překonávání vzdáleností včetně záležitosti "Kyselý deště", jejíž psychedelický videoklip si bere insiraci z nekonečných chodeb Kubrikova hotelu v "Osvícení" nebo snímků Davida Lynche.
 
Aktuální koncept navazující na styl, kde skončili u Tundry, už byl tedy dán. Do budoucna bychom ale rádi pražský triumvirát slyšeli i v kapku civilnějším módu a věříme, že na sci-fi obláčku nebudou sedět věčně.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná