Pharrellovo druhé sólo je na cestě

I když nikam neodešel, tak minulý rok zažil velký comeback. Ať už díky Daft Punk, úspěchu singlů Happy a Blurred Lines nebo ziskem několika Grammy.

Vrátil se tak na obálky časopisů, stránky hudebních webů a celkově začal být vidět tak, jak před deseti lety, když byl s The Neptunes na producentském Olympu. Ale až do konce minulého roku to vypadalo, že jeho sólo debut In My Mind z roku 2006 nedostane sourozence. Možná se sám Pharrell bál toho, že to dopadne stejně jako před osmi lety. Potom ale přišla nabídka od Columbia Records na album a Pharrell ji hned přijal a hned věděl, že desku pojmenuje G  I  R  L. Jelikož všechno bylo tak rychlé, tak i datum vydání je hned za rohem - 3. března. K tak rychlému vydání pomohl i úspěšný singl Happy, který se včera přehoupl přes platinový milion. A možná i strategie, kterou zvolila Beyoncé.

O albu se toho moc neví. Snad jen, že název Pharrell zvolil kvůli své lásce k ženám a dvě mezery mezi každým písmenem symbolizují nerovnovážnou společnost. Po hudební stránce očekávám, že bude od In My Mind stejně vzdálené jako Happy od Can I Have It Like That. Trailer něco mále naznačuje a nedivil bych se, kdyby byl na albu slyšet vliv Hanse Zimmera, se kterým teď pracuje na filmové hudbě. Pharrell má i plány mimo hudbu. Chce z odpadů v moři dělat džíny. Sám svůj úmysl vysvětluje zde.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná