Páté sólo Tafroba se snese jako sup již za 4 týdny. Jak vypadá tracklist a cover?

Naše milovaná branže, která už konstantně plodí alba dobré dvě dekády, se letos na podzim dočká dvou velkých desek z brněnské líhně.

Kromě Michajlova, u nějž zažívá scéna premiéru, že jde o první nahrávku, která vychází rapperovi za mřížemi, se nám opět hlásí o slovo také čerstvý šestatřicátník Tafrob.
 
Pro Supa ze Šalingradu, který byl v posledních měsících přistižen u několika featuringů, jde již o pátý sólový počin. Ten dostal název "Není co ztratit 2" a k dispozici by měl být zhruba za měsíc, čili na přelomu listopadu a prosince.
 
Jak je patrné z desetimístného tracklistu, Taf kvůli spolupracím nepřekročil hranice Štatlu a vše spunktoval (podobně jako jeden z jeho hostů Dj Opia u "Jízdního Neřáda") na domácím hřišti.
 
Pokud jste naladěni na frekvenci druhého největšího města České republiky, zřejmě už jste slyšeli i dva singly - "V noci nespím" a "Není co ztratit 2". Bbarak.cz se více zamlouval první jmenovaný.
 
Následovník jedenáct let starého "Není co ztratit" se mimochodem může pyšnit i grafikou od Apoky, jehož znají pamětníci díky minulosti v Naší věci a možná že i vlastním notičkám "Kodex Orthodox".
 
Tracklist:
Zombie
Není co ztratit 2 ft. Daniel
V noci nespím
Dennis Rodman
Hodnej a pozornej ft. Daniel
Díky nechci
IMDb ft. DJ Opia
Ona
Dole
Harlekýn
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná