O Zverkiho novém sólu je známo téměř vše. Hlavní host ale zůstává utajen

Ženy, víno, rap! Taky už vás někdy napadlo tuhle upravenou slovní hříčku použít třeba, když jste se zrovna chystali do klubu nebo naopak? Fonetika celého spojení k tomu přímo vybízí. Zverina, jenž by mohl díky své pověsti klubového rekordmana nosit podobnou nálepku rovnou na čele, v tomto duchu připravil celé album o čtrnácti kapitolách.

 
Autor alba "Umelecké delo" z roku 2013 nelení a po relativně krátké době přijde 4. června s novou deskou "Ženy, víno, rap". Kromě Zverkiho se na ní potkáte i se Škrupem, Škabem, Mambou, Refewem a dalšími, jak dokládá tracklist přiložený níže. Zverina ovšem láká na originál svého nového CD ještě jedním esem, které má schované v rukávu. Ostatně i v samotném seznamu skladeb je jméno hosta ve skladbě "Nebo" zatím skryto, takže jsme pochopitelně zvědaví, čí jméno má smysl v roce 2015 tajit.
 
 
Poslouchači si dosud mohli udělat menší představu o desce díky singlům "Ulica" nebo "Partizán". Několik dní je již také v oběhu cover alba, v němž Zverina exkluzivně odhalil, že na ženy má vkus. Bez zajímavosti není též fakt, že nosič vyjde pod nově založeným labelem Zverina Art. Doufejme jen, že se nová slovenská stáj nestane dalším z mnoha mikrolabelů, jež většinou slouží ve prospěch jediného autora.
 

 

Pokud tedy chcete Zverkiho tajemství odhalit mezi prvními, máte možnost zavítat na slovenský křest v bratislavském klubu Dole, který se koná  6. června nebo na jednu z mnoha zastávek chystané tour. Venku je též nový videoklip "My vs. oni" připravený ve spolupráci s metalovou kapelou RUST2DUST. Pokud tedy ve vašich žilách koluje metalová krev, nový kousek jistě oceníte.
 
Album "Zverina - Ženy, víno, rap" vychází 4. června je možné si jej předobjednat na eshopu rukahore.sk.
 
 
Zdroj: tisková zpráva, zdroj obrázku: youtube.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná