RUKAHORE_SHOP_BANNER

9th Wonder či Premier na novém mixtapu Rapsody? Ano!

Po mixtapu "She Got Game" z roku 2013 se fanoušci Rapsody dočkají nového projektu. Pověstná sukně s nezaměnitelným přednesem nabídne posluchačům šestnáct striktních lahůdek v podobě nahrávky "Beauty And The Beast" již 7. října. Venku je zároveň i nový singl, cover a seznam hostů. Takže čí sloky a instrumentály by se mohly zařadit mezi vaše kulisy letošního podzimu?

Fanoušci ocení, že si reprezentantka Severní Karoliny na svoji novinku pozvala opět sebranku, na kterou je spolehnutí. Mezi producenty jistě nepřehlédnete 9th Wondera nebo DJe Premiera. Chybět nebudou ani Denaun Porter a Khrysis. Čtvrtý release z laboratoře Jamla records taktéž obohatí hosté jako Raekwon, Common nebo Mac Miller. Lístek na nové EP dostali také Mela Machinko, Wale a Problem. Přesný tracklist zatím venku není, v přehrávači níže ale můžete vidět povedený cover.

Seznam hostů tedy zatím napovídá, že bychom se měli opět dočkat pořádné porce poctivého boom bapu. Před pár dny navíc spatřil světlo světa singl s názvem "Hard To Choose", jehož produkce se neujal nikdo jiný než 9th Wonder. Způsob, jakým si zpracoval melancholický sampl a zádumčivou basu, je v tomto případě na místě ocenit.

EP "Rapsody - Beauty And The Beast" vychází 7. října a bude dostupné na iTunes, Amazon, Google Play a Spotify.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná