Nový Evidence? Známe datum vydání, cover i tracklist se všemi hosty!

Je to k nevíře, ale už je to více než deset let, co náš favorizovaný rek z Dilated Peoples a Step Brothers sólově debutoval nosičem "The Weatherman LP", na něhož zhruba o čtyři sezony později navázalo dlouhohrající pokračování "Cats & Dogs".

 
Velmi dobrou zprávou je, že třetí studiová deska vytvořená výhradně producentem letošního Madchildova počinu "The Darkest Hour" už je na cestě a díky vydavatelství Rhymesayers nás zastihne v úvodu příštího kalendářního období, přesněji řečeno 26. ledna 2018.
 
Album, které se honosí názvem "Weather or Not", začal svého času propagovat pilot "Throw It All Away", jehož už velmi dobře známe, neboť ho Ev zahrál i během své poslední pražské návštěvy, k níž došlo mezi zdmi zdejšího Futura v první polovině roku 2017.
 
Nově odhalený tracklist čítající 16 zářezů prozrazuje, že se kalifornský mistr ceremonie obklopil celou řadou jemu blízkých spolupracovníků. Svou účast hlásí například Slug, Defari, Krondon, Alchemist, Styles P, Rapsody, Khrysis či Rakaa Iriscience.
 
Že by byl blížící se projekt záminkou k jeho účasti na sedmnáctém ročníku Hip Hop Kempu, jehož jména se začnou odhalovat velice brzy? Bbarak.cz by se věru nezlobil!
 
Tracklist:
1. "The Factory"
2. "Throw It All Away"
3. "Powder Cocaine" Feat. Slug a Catero
4. "Jim Dean"
5. "Weather or Not"
6. "Moving Too Fast" Feat. Catero
7. "Runners" Feat. Defari
8. "Bad Publicity" Feat. Krondon
9. "Rain Drops"
10. "Sell Me This Pen" Feat. Alchemist a Mach Hommy
11. "Love Is a Funny Thing" Feat. Styles P, Rapsody a Khrysis
12. "10,000 Hours"
13. "What I Need"
14. "To Make a Long Story Longer" Feat. Jonwayne
15. "Wonderful World" Feat. Rakaa Iriscience
16. "By My Side Too"
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná