Nové věci od dua Macklemore & Ryan Lewis? Už jen pár týdnů

Sehraný tvůrčí tandem Macklemore & Ryan Lewis, který byl k zastižení i na jednom z předešlých ročníků Hip Hop Kempu, oznámil vydání nové desky. Album "This Unruly Mess I’ve Made" vyjde 26. února 2016.

.

V roce 2012 přišli Macklemore & Ryan Lewis s nahrávkou The Heist, která jim posléze vynesla čtyři ceny Grammy a celosvětovou slávu. I proto je novinka "This Unruly Mess I’ve Made" jedním z nejočekávanějších alb současnosti. 
 
Duo mobilizovalo příznivce už v druhé polovině loňského roku, když vydalo nejprve skladbu Growing Up s hostujícím Edem Sheeranem, která byla poctou Macklemorově čerstvě narozené dceři, a následně regulérní singl "Downtown". Obě skladby se pochopitelně objeví na nové kolekci. Ta bude obsahovat třináct skladeb.
 
Vydání alba skupina oznámila prostřednictvím videa na svých webových stránkách http://macklemore.com/. Zároveň zveřejnila také termíny světového turné. České republice a Slovensku se Macklemore & Ryan Lewis, na jejichž "Can´t Hold Us" se svezl i Johny Machette, prozatím vyhnou...
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná