Nové album DJe Premiera připomene adresu D&D Records! Dorazí i Snoop Dogg nebo Dr. Dre

"Nemusím spěchat kvůli tomu, abych to udělal. Pořád máme nějaký jiný věci z Guruova majetku, o který se musíme postarat," cituje Preemovu odpověď na otázku, jak se staví k filmovému ztvárnění příběhů členů Gang Starr, server 2dopeboyz.com. Nestor newyorského devadesátkového zvuku ale jedním dechem dodává, že pro celou věc cítí nemalý zápal a nedávno o něm hovořil s Guruovou sestrou.

 
Sdílnější byl ale Preemo v mnohem zajímavější otázce, která se týkala nadcházejícího alba! Chtít konkrétní datum vydání by zatím bylo troufalé, Gang Starr member však prozradil práce na desce "Last Session At 320", jejíž název odkazuje na fanouškům známou adresu 320 West 37th Street, kde Preemo dlouhých 25 let tvořil ty největší hity východního pobřeží ze staré školy. 
 
A kdo se připojí na mikrofonu? Nas, Snoop Dogg, Heltah Skeltah, Christina Aguilera, Black Moon, Smif-N-Wessun nebo Ed Sheeran. Hostovačku si také Premier vymění s Dr. Drem, jehož poctil svou přítomností na desce "Compton". Souběžně s vydáním by se měli fanoušci dočkat dokumentu, jenž mapuje též historii D&D Records, kam přispěli též Jay-Z nebo Nas!
 
Pojmenování alba podle adresy D&D Records dává vzhledem k okolnostem smysl. Jak napsal na začátku letošního roku server observer.com, místo činu kariér jmen jako Rakim, KRS-One a dalších se muselo letos přestěhovat ze svého původního doupěte na 37. ulici do Kaufman Astoria Studios v Queensu. Důvodem byl nový majitel objektu, kde D&D sídlilo. 
 
Nové album by tak mohlo fungovat jako jakási pocta místu, které se staralo o mnoho silných vzpomínek posluchačů i interpretů, kteří směli spolupráci s Premierem zažít. Například Jay Z jednou producentovi syrových smyček řekl, aby na vzhledu D&D nic neměnil. Přesto musel na začátku letošního roku Preemo strhnout zabudovanou audio techniku a VELKOU sbírku gramofonových desek a putovat na Long Island. Hořkosladká nostalgie na autora v Queensu však, zdá se, přeci jen dolehla.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, observer.com

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná