Nosferatu rap s hosty z celého světa vychází v dubnu!

Pod Tatrami letos vstane ze své rakve Fantom, aby oživil tajemství nosferatu. Celý hladový odkrývá víko své lóže, aby odtajnil vše podstatné a připravil své posluchače na to, že o temných nocích vyrazí do ulic plný hladu s novým materiálem v ústech. Na svou chvilku hrůzy není sám, neboť na konečnou bitvu si pozval přisluhovače z celého světa, kteří oddaně podpořili jeho dílo. Trvalo to sice tři roky, přesto se to neodvratně blíží - Nosferatu rap je ohlášen!

Není to fantom Paříže, ani není růžový, nýbrž Fantom ze Slovenska, zakladatel skupiny Kruscifix, se kterou se dostal do podvědomí především albem „Dolnozemci“. Po neshodách nakonec tato formace už není mezi živými, což nakoplo tohoto přisluhovače tajemna k sólové dráze. Založil si vlastní undergroundový label Nosferatu records, stejně tak je členem worldwide cru Empty Handed Warriors, kam patří například i Lord Lhus, Unknown Mizery, PSL, Influenza, Smart/DMS/Ray The Barbarian, Da Land Lord a mnoho dalších.

Před rokem desku avizoval prvním singlem „V krajině rozpravok“, který produkčně zaštítil Mugis. Dále vznikl videoklip na track „Worldwide rap cirkev“ a před vydáním alba můžeme očekávat ještě dva další. První bude k tracku „Obycajny obcan“, kde se objeví i B.eye a 3CK. Fantom nám prozradil, že celý klip se natáčel s bezdomovci, kterého si i on zahrál. Poukazuje v něm na prohnilou společnost, politiky, kteří nechají lidi bez pomoci a nezajímají se o ně. Druhý byl točen ke skladbě „Ako dobre mi je“ do produkce N-Roca z Německa. Už nyní víme, že jako prostředí svého vizuálu si vybral psychiatrickou léčebnu, kde si zahraje rozdvojenou osobnost, která bude rapovat proti sobě. Elegantnost versus nahota. Finál klipu prý nabídne spojení do jednoho těla a vznik upíra z Nosferatu. Mezi komparz nalezneme staré lidi, trpaslíky, opravdové herce, ale i sexy potetované sestřičky.

Fantom nám také odtajňuje seznam hostů, který je velice hojný a zahrnuje umělce z celého světa. Na mikrofonu a na produkci se objeví například Majself, Straňanský Rosy, Úplný konec, Neznámý interpret, Mugis, B.Eye, Smart, Lkama, MCM,  Mikroman (SK), Wuty z UL Farmy (CZ), Al Tarba, Staff Instable (Francie), NKS (Maďarsko), Ice Water Wodah,Lord Lhus, Dj Leccy-T (USA), Unknown Mizery, Devil Speciez, Aspect Mendoza (Kanada), N-Roc (Německo), Uwe Felche (Rakousko), PSL, Influeanza, Ray The Barbarian, Da Land Lord (Holandsko).

Dle slov autora se můžete těšit na pořádný náklad Boombapu, který na vás zaútočí již v dubnu. Již nyní však pro vás připravil promo video, ve které můžete narazit na velmi známou komentátorskou tvář z LOKalTV Mariňáka. Při natáčení pomáhali FXTR a pro dobrou spolupráci bude Fantom spolupracovat s režisérem Petrem Magárom. Není ani vyloučeno, že bychom mohli spatřit i nějaký ten film z jejich společné dílny. Snad už jen dodáme, že cover nové desky má na svědomí Ewilone a mix a master proběhne ve studiu Dobroslav. Logo Nosferat records má na svědomí Notes. Všecky podrobnosti můžete sledovat na Fantomově FB profilu nebo profilu Nosferatu Records.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná