Největší německý comeback za posledních pět let je naplánován na leden. O co běží?

Dobří holubi se vracejí, lásku rapu neodpářeš ani po čtyřicítce. Už v létě nás zaskočila účast hamburského veterána Dendemanna na dalším ročníku vyhlášeného německého festivalu Splash!. Postarší cápek, který je už víc jak osm let bez nového materiálu na adrese, která zobe především z přání mladšího publika? Opak byl pravdou, neboť Dendemann opět dokázal, že do starého železa ještě rozhodně nepatří.

Pokud nesleduješ dlouhodobě scénu našich západních sousedů, pak zřejmě stále netušíš, s kým máš tu čest. V tomto případě ale nemluví činy, ale slova, tedy konkrétně jeho sloky a dvě desky se statusem legendární. Mocipán německé scény se objevil i na albu Prago Union „HDP“, kde spolu s Katem a Masta Acem zplodili věc „Beat & I A Já Und Ich“.

Člen dnes již legendární formace Eins Zwo dostal ve svých čtyřiačtyřiceti letech opět hlad výsledkem nebude jen pár vzpomínkových koncertů. Pětadvacátý lednový den příštího roku nabídne nový dlouhohrající materiál s názvem „Da Nich Für!“. Důkazem budiž třeba singl „Keine Parolen“, který potěší odrostlejší publikum, ale i ty, kteří preferují starší postupy. Žádné převlékání kabátů se tak zřejmě nekoná.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná