Natřísklá sezóna u Mello Music letos přivítá i nové LP Nottze a Big Pooha

Nedávný singl "Memory", který nám namíchali Rapper Big Pooh a norfolský producent Nottz, doprovázely předpovědi, že rapový veterán a hudebník ověnčený soškami Grammy chystají společný nosič. Label Mello Music Group nakonec tyto předpovědi potvrdil a prozradil od cesty, kdy se nového dítka nezávislého labelu dočkáme.

 
Album, které Rapper Big Pooh a Nottz chystají, ponese název "Home Sweet Home" a nabídne třináct nových skladeb. Kromě hlavní dvojice se na desce mihnou také Jared Evan, Kenneth Whalum III, Eric “Blakk Soul” Keith nebo Novej, jehož jste mohli slyšet na dřívější nahrávce "Memory". "Album dává dohromady dvojici veteránů toho nejvyššího stupně, aby ukázali své individuální síly a chemii jejich společné práce," stálo v tiskovém prohlášení, které citoval magazín hiphopdx.com.
 
Norfolský producent ze státu Virginia proslul hlavně ve druhé polovině minulého desetiletí, kdy pracoval například na mimořádně úspěšném albu "Graduation" Kanyeho Westa, za což obdržel také ocenění Grammy. Cení ho například 9th Wonder, jenž podle serveru nodfactor.com označil jeho beaty jako "ty nejlepší na zemi". Rapper Bigh Pooh by měl být pak nejlépe známý fanouškům Little Brother, jenž působil v kapele až do jejího rozpadu v roce 2010. V tomto roce také vydal své zatím poslední LP "Leftback".
 
Album "Rapper Bigh Pooh - Home Sweet Home" vychází 13. listopadu prostřednictvím Mello Music Group.
 
 
01. Intro
02. Welcome Home
03. Preach
04. Jesus
05. 300Z
06. Homemade
07. Memory f. Novej
08. Alone f. Jared Evan
09. Prom Season f. Kenneth Whalum III
10. Home Sweet Home
11. I Don't Know
12. Fries
13. El Fin f. Eric "Blakk Soul" Keit
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná