Nat Turner musí na chvíli stranou. Black Milk láká prvním singlem na své sedmé album

Black Milk je jedním ze zvukově nejkonzistentnějších detroitských producentů. S postupujícími lety má navíc prsty ve stále větším množství originálních spoluprací. Kapela Random Axe, jíž tvořil spolu se Seanem Pricem a Guiltym Simpsonem, vzala se Seanovou smrtí bohužel za své. Před dvěma lety ale vydal LP The Rebellion Sessions se svojí novou kapelou Nat Turner. A v letošním roce se Curtis Cross rozpomene a na svojí sólovou tvorbu, jíž se naposledy věnoval v roce 2014.

 
Dosud posledním přírůstkem do Black Milkovy osobní diskografie bylo jeho skvělé LP If There's a Hell Below Us z roku 2014. V následujícím roce porušil Milk svůj zvyk (alespoň jeden release ročně), a tak přinesl instrumentální verzi téhož releasu. 
 
V roce 2016 se dal dohromady s baskytaristou Malikem Hunterem, pianistou Abm a bubeníkem Zebulunem Hortonem a společně vydali coby kapela Nat Turner lahodná instrumentální LP The Rebellion Sessions a Sunday Outtakes. Pakliže se zajímáte o producenty, jež své řemeslo chápou coby muzikantskou výzvu a ne jako slepování samplů bez ladu a skladu, doporučuji vám jejich releasy neminout. Album The Rebellion Session přikládám k poslechu níže.
 
 
Black Milkova soukromá tvorba šla v několika posledních letech stranou. Čtyřiatřicetiletý rodák z Detroitu se ovšem letos vrátí se svojí sedmou deskou FEVER, jež vyjde prostřednictvím labelů Computer Ugly a Mass Appeal Records. Redakce magazínu 2dopeboyz.com popisuje chystaný releasu coby ostře pojaté měřítko společenské nálady v dnešním rozbouřeném sociopolitickém klimatu. Jestli jde o lákadlo nebo skutečný záměr, se dozvíme 23. února, kdy má album FEVER dorazit.
 
Jako první singl z desky posílá Black Milk nahrávku s názvem Laugh Now Cry Later. Téma songu se točí kolem kulturního přivlastňování či policejní brutality a můžete si ho poslechnout po článkem. Milk k nahrávce uvedl, že se jedná o jeden z temnějších pieců na albu.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná