Na jaké desky se můžeme těšit do konce roku, aneb Slováci v akci

A zase tu máme ty termíny. Nejhorší noční můra prostořekých interpretů, kteří reálně pálí data vydání svých desek pěkně od boku. No přiznám se, že kdybych podobný seznam dělal loňského roku, byl by tučnější, neboť nabývám dojmu, že tento závěr roku bude obdobně jako u Čechů slabším. Přesto tu nějaké otazníky a termíny máme, a ty hoří více, nežli olympijská pochodeň. Uvidíme, kdo ze zmiňovaných dostojí svým závazkům a nenechá fans čekat.

Momo - Rival 

Jedno z nejsilnějších jmen slovenské přítomnosti nabídne svým skalním přesně po roce další album, které ponese název „Rival“. První singly, které nám tento zástupce Petržalky nabídl, poukázali na fakt, že se ponesou na vlně úspěchu minulé desky „Za očami“. Momo je při síle a je jedno, jestli má za sebou rodinu a nebo třeba rovnou tank.

Cigo - Malý Princ 

Nejméně viděný člen H16 se po letech ve hře rozhodl přijít se svou kůží na trh a zkusit i sólovou cestu. Uvidíme, co nám zástupce „Legendární crew“ nabídne ze svého repertoáru a zda vystoupá ze stínu Spirita a Otise. První singl „Ja to mám“ ukázal, že se není třeba strachovat o případný nezdar. 

Majself - Eden

Nejvýraznější osobnost labelu „Neni Problem“ nám do konce roku nadělí svou sólovou desku „Eden“. Spojení Majself a Grizzly zafungovala na singlu „Teraz“ a my věříme, že po albu „Parférm“ se stájovým producentem Mugisem, zcela jistě neuhne ze své zajímavě rozjeté dráhy. 

Radikal - Mixtape

Přestože je Radikal možná více ceněn u nás, nežli na Slovensku, jeho potenciál v posledních letech výrazně roste. Díky své freestylové flow a zkušenostem na stagi potvrdil své kvality loňského roku na společném album s Tafrobem nesoucím název „Headshot“. Napojení na label „Blakkwoood“ by mělo do konce roku přinést ovoce v podobě mixtapu, který vyjde v limitované edici 300 ks. 

eLPe - Kto to je?

Značka Spirit Music by mohla být v závěru roku silný koněm, přesto nikdo stále tak nějak netuší, co vše a kdy by mohl posluchačům nabídnout. Některé projekty však dostávají zřetelnější obrysy. eLPe není na scéně žádným nezdárkem, neboť má na svém kontě již velmi zajímavý projekt „XXL“ s Billy Hollywoodem. Uvidíme, co jeho nové album „Kto to je?“ nabídne. 

Další desky, které by letos mohly skončit na prodejních pultech:

Fantom Kruscifix - Nosferatu rap

Bio - Mladý & Nespokojný

Delik - Rozlučka so slobodou EP

Kali - Bez Rešpektu

Moloch Vlavo - Faltejp

HAHA Crew - EP

MC Fako - Labyrint

Bacil & Norbert Ronin - ?

Torula - ?

Otis - ?

Majk Spirit - ?

Už jsi četl?: Na jaké desky se ještě můžeme těšit do konce roku, aneb Češi v akci

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná