Mladý QuESt z Floridy nás připravuje na vydání alba

Ne vždy je to v rapu tak jednoduché, jak se může zdát. Hlavně v případě, že hudba je jen vedlejším zdrojem příjmů vašeho oblíbence, který tak má spoustu osobních trablí a o těch často ani nevíme. Své o tom ví i QuESt, který v novém singlu říká, že "This music’s only real if you can somehow pay the bills."

QuESt, na kterého jsem před dvěma roky upozorňoval, málem v tom samém roce pověsil mikrofon na hřebík, jak vysvětluje v traileru na chystané album Searching Sylvan. Jde o jeho první plnohodnotné album, které vydá u Logicova labelu Visionary Music Group, kam se dostal před rokem. Datum vydání je vskutku blízko - 2. září. Proto je potřeba o něm dát vědět a to QuESt dělá poslední čtyři týdny, kdy každé pondělí vydá nový singl.

Začalo to s May 10, 2012, která je pojmenovaná po dni, kdy se mu změnil svět. Následovala Automatic, která klame tělem, protože vedle líbivého beatu nabízí i text s významem a ne jen rýmující se slova. Lost Niggas je výpovědí o životě v gangu a nesmyslném násilí a nejnovější Struggle Rapper je o úsilí rappera, který se snaží se prosadit, což určitě není jen QuEStův případ. Snad si těmihle singly nevystřílel všechny ostré náboje a něco mu zůstalo i na den vydání alba. Protože pokud ano, tak to bude velké.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná