Mixtape pod taktovkou Mike Trafika poodhalí plány Velkého šéfa

Praha si může připsat do kalendáře další svátek. Důvod, proč si dovolujeme datum 4. března pasovat na významný den, je ten, že Mike T, který k tomuto termínu chystá svůj nový mixtape, stál jakožto výkonný producent za většinou sledovaných projektů z hlavního hnízda. Proto očekáváme, že mu jeho kolegové nezůstanou nic dlužni a v rámci "Slap Tapu" poodhalí ze svých budoucích záměrů co nejvíce.

Kromě tradiční bilance v podobě největších hitů a posbíraných spoluprací totiž čeká posluchače také nálož remixů, novinek ze stáje Bigg Boss Family a dalších rarit. Nebude chybět ani první singl z label desky Velkého šéfa "Slap", jež vyšel v závěru minulého roku. 
 
Spíše než převratný hudební zážitek tedy očekáváme letmé nahlédnutí do šuplíků jednotlivých členů labelu a stručnou inventuru Mika T ve třiceti stopách. Přece jen autorův poslední krátkometrážní mix "Boss Sounds" byl spíše fanouškovsky zaměřenou recyklací vyřazeného materiálu,
 
"Slap Tape" vychází 4. března a to v nákladů pouhých 500 kusů, přičemž kromě obvyklé distribuce bude k dostání i na release party, jejíž termín spadá pod stejné datum. Mimo jiné čeká návštěvníky premiéra Smackova nového videoklipu "Rocky". Ten spadá hudebně rovněž pod Traforova křídla. 
 
A aby ten měsíc čekání, nebyl tak dlouhý, posílá Trafik první ukázku, kterou je remix na Orionovu píseň "Kurvy, chlast a chlebíčky" z desky "Noční vidění". Původní verzi má na svědomí Ondryk a vy máte možnost posoudit, čí podklad vystihl Vorlův storytelling lépe.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná