Marpo: Nikdy jsem ze své práce neměl tak dobrý pocit jako teď

Marpo, jemuž v poslední době létají z úst doslova jiskry a i proto už jsme nějaký ten čtvrtek naladěni na "Zavři hubu Pt. 2", nedávno dokončil své páté studiové album. To ponese název "Riot" a na PVP Labelu vyjde 30. září, na co už jste možná narazili ve chvílích, kdy jste sjížděli jeho singly "Celej blokk" a "Tak kdo". "Vznikalo na Floridě pod dohledem americké produkce, díky čemuž má naprosto jedinečný zvuk. Poté se nahrávalo ve studiu Rooftop u Ondřeje Žatkuliaka, jenž se postaral jak o mix, tak i o mastering," prozradil několikanásobný držitel cen Óčka, jehož nahrávka bude obsahovat i slova od Mc Wohnouta a IronKapa, jejichž přátelské vztahy nebyly ještě pár let po miléniu ani zdaleka takové, jaké jsou dnes.

Jaké jsou dojmy těsně po dokončení prací?
 
"Nikdy jsem ze své práce neměl tak dobrý pocit jako teď. Řekl bych, že je to asi to nejlepší, co jsem za těch 10 let udělal."
 
Co můžeme čekat na podzimním křtu v pražské Lucerně?
 
"Bude tam náš kompletní česko-americký movement TroubleGang, a to MC Wohnout, DJ Partyboi, IronKap, Čechům známý Hard Target, který tu byl již 3x, dále Gemstar, Kensta Lopez a Young CP. Pro tuto akci se navíc chystá speciálně upravené pódium, projekce a různé vizuální efekty."

Turné, které proběhne od 18. 10. do 23. 11:
 
18.10. Pardubice - Klub Hobe
19.10. Jablonec Nad Nisou - Klub Woko
1.11. Olomouc - Belmondo Klub
2.11. Znojmo - GoGo Club
8.11. České Budějovice - Lucerna Dance Club
9.11. Břeclav - Corner Club
15.11. Most - Medúza
16.11. Ostrov Nad Ohří - Družba
19.11. Praha - Lucerna Music Bar – křest alba
23.11. Ostrava - Marley Club

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná