Majk Spirit láká na překvapení pro ty, kteří si objednají jeho album "Y" v předprodeji

Zatímco jeho první album vzýval snad každý, kdo si v roce 2011 tykal se slovenskou scénou, na druhé album "Y" už čekají dva rozdělené tábory. Majk Spirit jim přímo nahrává, když v prvním singlu nasadí čistý banger, ve druhém vytáhne rozporuplný pop song a u třetího ladně kličkuje do pouličního instrumentálu.

Schopnost oslovit různá spektra publika Majkovi a jeho týmu nelze upřít. O to více jsme zvědaví, jak zaboduje se svým novým album "Y", které vychází 31. dubna. Napovědět v tomto smyslu může zpracování coveru a tracklist, který si můžete prohlédnout níže.
 
Oproti debutové nahrávce "Nový človek", jež byla poměrně chudá na účast hostů, lze tentokrát hovořit o skutečném propojení s dalšími tepovými frekvencemi. Na album "Y" přijali pozvání například Vec, Ego, Elpe, Čistychov, Ben Christovao ale také Elpe nebo Ektor. Samozřejmá je také účast týmu H16
 
Pokud jde o produkci, došlo na Abeho a Grimasovy beaty z domácí stáje, The Glowsticks, Madskilla nebo DJe Wiche. Littlebeat je mimochodem také název studia, kde se celá novinka natáčela ve spolupráci s triem zvukových odborníků Martin Šrámek (na albu také jako Maxo), Andrej Hruška a Marek Šurin. O zajímavě zpracovaný cover v korespondenci s autorovou značkou Spiri+ se postarali Adam Pribylinec a Petra Ficová.
 
Album "Majk Spirit - Y" vychází 31. dubna a lze jej objednávat v předprodeji eshopu rukahore.sk. Předplatitelé by se navíc v den releasu měli dočkat mimořádného překvapení.
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná