Little Brother jsou u ledu, Foreign Exchange se pod drn ještě nechce

The Foreign Exchange se kdysi zdál být experiment, který působil jako jakýsi boční projekt Phonteho, jenž si měl v roce 2004 internetovou korespondencí s názvem "Connected" krátit čas mezi deskami Little Brother "The Listening" a "The Minstrel Show".

 
Tigallovo napojení na na rodáka nizozemského Ultrechtu Nicolaye ale zdomácnělo natolik, že dokázalo přežít i samotnou respektovanou severokarolínskou značku LB, jež se rozloučila se scénou před třemi lety albem "Leftback".
 
A diskografie se rozrůstá. Poslední studiovka "Authenticity" je stará tři roky, živáč Dear Friends: An Evening with the Foreing Exchange" je jen o 365 dní mladší a nově nasbíraný materiál tak je přivoláván ze všech stran.
 
Bude se jmenovat "Love In Flying Colors" a dle avíza +FE Music je zřejmé, že vyjde 24. září letošního roku. Dosud nepadla žádná zmínka o spolupracovnících a do online sféry zatím neprosákla ani žádná nová muzika, dle nás to však nebude dlouho trvat.
 
Cover je odhalen, tracklist taktéž a možná nebudeme úplně mimo, když si dovolíme zavěštit, že u toho budou například Zo!, Yahzarah, sy Smith nebo Darien Brockington.
 
Tracklist:
01. If I Knew Then
02. Right After Midnight
03. Better
04. On A Day Like Today
05. Listen To The Rain
06. Call It Home
07. The Moment
08. Can’t Turn Around
09. Dreams Are Made For Two
10. When I Feel Love
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná