Legendární Star Wars se vrátí s třetí trilogií!

Fanoušci už nedoufali, ale přeci jen byly jejich prosby vyslyšeny!!! Naprostá většina z nás na nich vyrůstala, ať už na původní trilogii z let 1977-83, 1999-2005 či na kresleném seriálu a filmu The Clone Wars. Kdekdo zná nezapomenutelnou titulní melodii či démonický "Imperial March". Kdy tedy můžete očekávat již sedmou epizodu tohoto kultovního příběhu? Zapište si do paměti rok 2015!!!

30. října byl oznámen prodej značky Lucasfilm pod známé studio Disney, které už vlastní Pixar a Marvel, za 4,05 miĺiard amerických dolarů. George Lucas tak dostane polovinu ceny v penězích a druhou v akciích The Walt Disney Company. Hned také byla potvrzena nová trilogie Star Wars a odstartovat by měla sedmou epizodou už v roce 2015.

Jste na vážkách kvuli nové výkonné producentce Kathleen Kennedy? Rozhodně nemusíte být. Delší dobu o odchodu mluvící Lucas stále zůstává producentem a také kreativním konzultantem nadcházejících filmů. Už se mimo jiné začali práce na jejich příběhu, který byl udajně načrtnut už v dobách prvního filmu. Zda se vrátí ve svých rolích původní ztvarnitelé Luka a Leii Skywalkerových či Hana Solo, není zatím jasné. Více se dozvíme už v následujících měsících. A myslím, že není nutné dodávat, že je na co se těšít!

Do té doby ať vás provází Síla...

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná