RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kterou hudební kulisu zvolil Eminem pro boxerské drama "Southpaw"?

Boxerské drama "Southpaw" má za sebou dlouhé a složité roky natáčení a 24. července se dočká své zámořské premiéry. Realizační tým chystaného snímku, který je pro fanoušky rapového žánru zajímavý i původně avizovanou hlavní rolí Marshalla Matherse, však nakonec účast autora desek "The Slim Shady LP" nebo "The Show" ořezal na pouhou produkční roli doprovodného soundtracku.

 
Celá hudební kulisa o čtrnácti dějstvích nabídne posluchači jak starší tak zbrusu nové nahrávky. První singl "Phenomenal" mohli fanoušci slyšet v uplynulých měsících. Během několika dní by se pak mělo objevit první kolabo Marshalla Matherse se zpěvačkou Gwen Stefani prostřednictvím singlu "Kings Never Die". 
 
 
Em se zatím rozhodl vypustit do světa tracklist a cover nahrávky, jež logicky koresponduje s náplní snímku Southpaw. Své příspěvky dodali kromě leadera Shady Records také 50 Cent, Slaughterhouse, PRhyme, Action Bronson nebo Joey Bada$$.
 
Děj filmu Southpaw zachycuje boxera Billyho Hopea (Jake Gyllenhaal), jenž má za sebou úspěšnou kariéru, která mu přinesla bohatství, krásný dům, milující ženu Maureen (Rachel McAdams) a dceru Leilu (Oona Laurence). Bill se na vrcholu úspěšné kariéry rozhodne pověsit rváčské řemeslo na hřebík. 
 
 
Vše se změní v momentě, kdy Billyho manželka zemře nešťastnou náhodou během potyčky s jiným boxerem. Billymu se zhroutí celý svět a začne trpět sebevražednými sklony, v důsledku čehož ztratí i svojí dceru, která je mu v důsledku psychických problémů odebrána. Bill se nakonec rozhodne vrátit do ringu, aby získal zpět boxerské ostruhy a pokud možno i ztracenou Leilu.
 
Jak dopadne celý příběh i záverečná podoba soundtracku se dozvíme 24. července.  
 
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, 24urban.com, allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná