Konec s nudou v Brně! Tafrob a Opia makají na společné desce

Brněnský jezdec Tafrob zažívá nejproduktivnější období za poslední roky. Po svém třetím sólovém albu "Krásný ztráty" a kolabo desce "Headshot" s Radikalem chystá spojení s dalším článkem brněnského podhoubí, jímž není nikdo jiný než Dj Opia.

Opia, který je autorem například producentské desky "Cutalogue" z roku 2006 nebo dalších dvou instrumentálních projektů "Sample meeting" a "Filmtape", se na rapovém hřišti pohybuje již pěkný kus hiphopové historie a za sebou má též mnoho spoluprací na albech jiných interpretů. Pokud znáte sólovky samotného Tafa, jistě vám na nich Opiova přítomnost neunikla. Oba aktéři pak avizují vydání společného alba na příští rok.
 
Pokud jde o hosty, tak vstupenku na tuto událost dostali samozřejmě nejen domácí hráči jako Morelo a 1210 Symphony ale i přespolní střelci, mezi kterými nechybí MAAT, Plexo, Somar nebo Efko z Pio Squad. Přítomnost potvrdil také anglický raper Ddark, kterého jste již mohli s Tafrobem potkat ve společném videoklipu Chasing. Jsme zvědavi, jestli se počet hostů do vydání ještě rozroste.
 
Nyní už tedy víme s kým a víme přibližně kdy. Jen si říkám, kam se poděl Tafrobův bratr, jak se patří, Jay Diesel, jenž na seznamu hostů z nevysvětlitelného důvodu chybí.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná