Komu produkuje Emeres celou desku?

Už jednou jsem mluvil o tom, že dobrý kontakt není nikdy k zahození. Pokud jste za dobře navíc s naším předním producentem, je to o to lepší. Tentokrát tedy lobuje Emeres a jeho novým objevem jsou slovenští MC´s Andess & Puerto, kteří dokončují E.P., které by měl mít komplet na starosti právě zmiňovaný malý velký muž z Moravské Třebové.

Já osobně netrpělivě vyhlížím avizované album “23“ se Strapatým, které snad dorazí co nevidět. A proč se Emeres rozhodl podpořit bratislavské rappery? „Nejsou to žádní nováčci, nicméně je obrovská škoda, že nejsou známí, protože je tu konečně relativně nová skupina, která za něco stojí.

Dnes můžete ochutnat první represent singl “NIEČO INÉ“, který bude předzvěstí desky Nepočkám. Uvidíme, jestli bude jejich počin svěžím závanem a jejich styl bude natolik signifikantní, že je poznáš hned po prvních vteřinách. První zářez je taková klasická seznamovačka, která zase nezní zase až tak „jako něco jiného“, nicméně po technické stránce je to korekt. Především druhá sloka, kde mi zabarvení hlasu dává decentně vzpomenout na Delika, který už s nimi před časem spojil síly ve skladbě “Únik z Reality“.  

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná