Kendrick Lamar znovu už za dva týdny!

Po téměř dvou a půl letech se už 23. března svět dočká dalšího studiového počinu kalifornského rodáka. Zatím není jasný název (pokud jím tedy nebude Untitled), cover ani tracklist. Je však jasné, že bude mít šestnáct stop. Připravte se na dost možná nejzásadnější desku roku.

Ostatně jinak tomu nebylo ani s minulým albem Good Kid, M.A.A.D City. To bylo bohaté na kvalitní songy, a to od začátku až do konce ("Poetic Justice", "Backseat Freestyle", "Bitch, Don't Kill My Vibe", apod.). Není divu, že získalo šest nominací na loňské ceny Grammy, kdy však bohužel neproměnil ani jednu. 

To však nahradil na letošním předávání, kde proměnil obě nominace za singl "i", jež byl světu představen už koncem září. Doteď není známo, zda se objeví i na novince, vycházející tento měsíc. Jásné však je, že se na ní objeví song "The Blacker the Berry", který byl zveřejněn den po jeho úspěchu na Grammy, a dost možná i neznámý song, jež měl premieru v pořadu The Colbert Report. Zde s Kendrickem vystoupil i Bilal či Thundercat. Pro předobjednání novinky zajděte na iTunes či Amazon.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná