Kdo všechno se ukáže na kompilaci Shady Records?

První a donedávna i jediné album shrnující to nejlepší z Eminemova labelu za chvíli oslaví osmé narozeniny. Ještě předtím ale stihne vyjít kompilace druhá - Shady XV. Stane se tak 24. listopadu a teď už víme, co od ní můžeme očekávat.

Vyšel totiž tracklist a ten odhaluje vše důležité. Druhá část, tedy album nazvané V, je méně zajímavá, protože jde o výběr toho nejlepšího za patnáct let fungování společnosti. Od D12 a 50 Centa se tak přes Obieho Trice (ten by měl vydat album!) dostaneme až k Yelawolfovi a Slaughterhouse. Bonus v podobě demo verze Lose Yourself fanoušky určitě potěší.

První část, tedy disk X, je v podstatě Eminemova další deska. Z dvanácti stop absentuje jen ve dvou. Jinak je buď autor, host nebo součást skupiny, ať už Bad Meets Evil nebo D12. Nevím jak vás, ale mě zajímá, jestli jde o starší věc ještě s Proofem nebo nějakou novinku, protože momentálně se skoro neví, kdo do skupiny patří. Těší mě i to, že se několikrát ukáže Yelawolf. Snad to ukazuje, že mu Eminem věří a Love Story je tak blízko. A producenti? Zatím se ví jen o několika. DJ Premier už v květnu mluvil o produkci Y'all Ready Know pro Slaughterhouse, na Psychopath Killer spojili síly Just Blaze, Boi-1da a The Maven Boys a pro detroitský posse cut Detroit vs. Everybody dodal beat Statik Selektah. To jsou myslím dostatečná lákadla.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná